Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tavaly sikeresen leérettségiztem és megszereztem egy ECDL vizsgát. Édesapám szó szerint erőltette,hogy menjek az egyetemre,és hát most kezdtem el. Sajnos azonban rájöttem,hogy ez a szak nekem túl nehéz,sok mindenben le vagyok maradva csoporttársaimtól,ma sikerült is megbuknom a vizsgán,és teljesen ki vagyok.


Felvetettem édesapámnak,hogy nem megy nekem az egyetem,hiába próbáltam,de ő erőlteti tovább,nem hisz nekem,elhiszem,hogy jót akar nekem,de egy rakás szerencsétlenség vagyok.


Azt mondta,ha ott hagyom az iskolát kitesz az utcára,

és nagyon csalódni fog bennem,leveszi a kezét rólam.


Ez még az első félév,és komoly nehézségekbe botlottam mi lesz később,maga a szak sem tetszik,már bánom,hogy belementem ebbe az egészbe.


Fogalmam sincs mi tévő legyek,most arra gondolok,hogy az lesz a legjobb,ha megölöm magam,teljesen tönkrementem idegileg emiatt és más miatt is,de még az öngyilkossághoz is gyáva vagyok.


Segítsetek mit csináljak,mert már teljesen tanácstalan vagyok,és kitört belőlem a sírás,nem elég ez,még egészségi ügyi probléma is van bőven,én nem akarom ezt az életét,meg akarok halni :'(


21L


2013. jan. 23. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Felvételizz egy másik egyetemre. Ebbe talán apukád is belemegy, hiszen szerzel diplomát.
2013. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

- Kezdj el egy másik szakot.

- Vagy hagyd abba az önsajnálatot és szedd össze magad, tanulj rendesen.

- Vagy hagyd ott az egészet, szerezz munkát és költözz külön, már nagykorú vagy, apádnak nem kötelessége eltartani.

2013. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg a legjobb megoldás lenne átmenned egy olyan szakra ami érdekel is. Nem tudom mire jársz, de nálunk 1-1 vizsga elbukása elég gyakori dolog, uh ne keseredj el annyira:)
2013. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első és harmadik válaszoló véleményét köszönöm.
2013. jan. 23. 20:49
 5/6 anonim válasza:

Én pont így voltam. Az első félév a legnehezebb az egyetemen.

Ne add fel. I. félévben 8 kg-t fogytam a sok izgalomtól, csak 2 vizsgám nem sikerült pedig.

Utána később letettem mindegyiket, igaz, kettesre, mert nagyon féltem, de meglett.

És ma már mesterszakot járom, utsó félévem ez.

Nagyon örülök, hogy elsőben nem hagytam abba.

Mindenkinek ilyen nehéz az 1. félév, csak azt tudom mondani.

De érdemes kitartani...

2013. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok. És nagyon vékony a testalkatom, gondold el, mennyit is jelentett a mínusz 8 kg....
2013. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!