Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mért van hogy ha sokat akarok...

Linkoln kérdése:

Mért van hogy ha sokat akarok edzeni, napi másfél órát pl, akkor mindig mondják h nincs értelme mert túlterheli aszervezetet, és nem edz gyorsabban, míg a profik edzhetnek napi 3-4 órában is?

Figyelt kérdés
a
2012. aug. 23. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát edz, bakker.
2012. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Szoondiii ***** válasza:

a profik koxolnak, úgy egészen más.

neked érezned kell, hogy mikor edzed túl magad, ekkor romlik a teljesítmény, lelki tünetei vannak stb.

2012. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A profik sem edzenek annyit, de ők megtehetnék hiszen a kox nem picit gyorsítja meg a regenerálódást. De naturálban könnyű túledzeni magad és nem fogsz fejlődni.

Heti 3-4 edzés, alkalmanként 60-80 perccel bőven elég. Ha annyi idő alatt nem edzed szét magad, akkor az nem edzés, csak p*nalegyezés.

2012. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Elféradok, épp ez zavar :D

3 nap edzés 1 nap pihenő, de a 3. nap edzésen már egészen máshogy indulok mint az elsőn, pedig csak 1 1 1 óra, esetleg 1 1 és egy lájtosabb 2 óra.

2012. aug. 23. 14:08
 5/23 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy 2 nap edzés után legyen egy nap pihenő. Jobban fogsz így fejlődni.
2012. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Már olyat is mondtak hogy 6 nap után tartsak egyet, azért írod a 2-t mert elfáradok a 3.ra?

És ha így van és elfaradok a 3. napra, akkor nemlehetne másítani az edzés kinézetén hogy ne fáradjak el olyan hamar?

Hogy lehet növelni legjobban az utazótempót? milyen edzéssel? (Nem utazótempóval szoktam tekerni, a kardió edzés nekem csak az edzés.)

2012. aug. 23. 16:32
 7/23 anonim ***** válasza:
Kardió edzés az mehet 5-6-szor is a héten. Azt hittem, hogy súlyzós edzésről beszélünk.
2012. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Jaah :D nah így már világosabb.

Azt tudom hogy a konditermes edzés nagyon lefárisztja az izmokat.

Van hogy bemegyek kis izmot növeszteni combra sprinthez, és igen 4-5 nap múlva is érzem hogy ottjártam.

Tehát a kardió edzés mehet jobban hogy edze a tüdőt, szívet, meg minden mást?

2012. aug. 23. 18:22
 9/23 A kérdező kommentje:
Persze utána szoktam olvasni ezeknek, csak jobb tisztázni, sok szakértő van itt, nehogy téves következtetést szürjek le olvasás után.
2012. aug. 23. 18:23
 10/23 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzésből elég heti 4 is, de kardió mehet többször is, ha bírod.
2012. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!