Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék könnyebben...

Hogyan tudnék könnyebben barátkozni?

Figyelt kérdés
új iskolába kerültem, szeretnék az osztálytársaimmal/iskolatársaimmal ismerkedni,barátkozni, de egyszerűen nem tudom hogyan. nem tudom miről beszéljek velünk, hogyan viselkedjek, és ha éppen arról van szó,hogy beszélgetni kéne, nem tudok semmit se mondani. szeretnék kicsit ismertebb,népszerűbb lenni,hogyan érjem el?

2013. jan. 25. 17:51
 1/3 A kérdező kommentje:
a régi barátaimon kívül senkivel nem tudok lenni. egyedül akkor jobb a helyzet amikor ők is ott vannak velem,akkor némileg felszabadultabb vagyok,és kitudok nyögni egykét szót.de szeretnék egy kicsit önállóbb lenni, és egyedül is ismerkedni.
2013. jan. 25. 17:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amikor új iskolába kerültem minden körülöttem forgott:D

Beszélgess sportról,milyen ez a suli stb...

2013. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha új vagy egy csapatban,akkor megértem.de itt mindenki új,senki nem ismer senkit vagy csak páran ismerik egymást.
2013. febr. 1. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!