Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert felek ennyire az iskolatol?

Miert felek ennyire az iskolatol?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy nagyon felek a sulitol pedig mar kilencedikes vagyok.Mar vasarnap este es egesz heten tiszta mas vagyok(szuleim szerint).Ezt mar en is kezdem tapasztalni.Ez olyas fajta felelem,hogy egy iskolai heten szinte nem tudok kikapcsolodni csak feszt a suli jar a fejemben.Nem ertem miert de peldaul egy nap hazajovok a sulibol es elkezdem tervezgetni szinte minden fel orat eltervezek,hogy kovetkezo nap mit csinalok az iskolaba.Nem tudom miert van ez.Egy iskolai het olyan mintha egy madarka kalitkaba lenne es feszt ragodik mindenen,es mintha hetvegen kiengednek a kalitkabol.A szuleim szerint hetvegen tiszta mas vagyok,feludultebb eroteljesebb,es az szomorit el engem a legjobban,hogyha peldaul felelek es tokeletesen tudom a lecket es hibazok.En utalok hibazni legyen szo feleles vagy dolgozat irasrol.Mit csinaljak?

Kerem ertelmes valaszokat adjatok.koszonom.



2013. jan. 27. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát csabi igazából amit itt leírtál az általános. Szóval ez igazából függhet sok tényezőtől. Teszem azt az intézmény hangulatától, osztálytársaktól, tanároktól. Szóval kicsit pontosíts abból a szempontból, hogy mi kelti benned magát a rossz érzést.

Ja és minél jobban utálsz hibázni, annál többet fogsz, hidd el, mert így van. Inkább tanuld meg kezelni és akkor nem fogsz hibázni.

2013. febr. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!