Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy adagoljam be a szüleimnek...

Hogy adagoljam be a szüleimnek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek. Érettségi után szeretnék majd valamikor diplomát is. Eddig úgy voltam, hogy jelentkezek majd most egyetemre. A szüleim viszont tartanának itt a környéken /= a sulimba technikumon bár apa abba is belement már, hogy bejárjak máshova/ Nos ha maradnék a szomszéd városba járnék be. Ott kinéztem a sulit, beszéltem az igazgatóval. Minden évben indul náluk, így nagyobb esélyt láttok abban, hogy oda megyek mert nálunk a másik szakon indult 3 éve utoljára az én szakomon nem is emlékszek, hogy mikor. Kb. ez volt így ideáig. Viszont egy féléve kiment külföldre egy ismerősöm. Amikor itthon volt beszélgettünk az alakult ki nálam, hogy basszus ki akarok menni mi hamarabb én is. ? Szüleim nagyon féltőek és aggódóak. /bár ez szerintem azért van mert én vagyok a legkisebb és félnek az egyedül maradástól/

18/l



2013. jan. 29. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Kint lehetsz pizzafutár, ami annyit keres, mint itt egy orvos majdnem.

És még az ilyenek mentek az utcára tüntetni?

Szerintem felháborító, hogy a fogalmazás készségedet ne is említsem.

2013. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát azzal te sem dicsekedhetsz! (OFF)
2013. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi a bajod a fogalmazási kézségemmel? A tied se jobb.
2013. jan. 29. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:

kint meg nem vagy nagykoru

gondolj bele, semmi elettapasztalatod. egyedul nem voltal meg egy percet sem

dolgoztal mar valahol?

2013. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"kint meg nem vagy nagykoru " azt se írtam, hogy hova akarok menni, akkor honnan tudod, hogy ott nagykorú lennék e vagy se?


"dolgoztal mar valahol?" nekünk olyan sulink van ahol a szünetekben költező melók vannak /amolyan életre nevelés címén/

2013. jan. 29. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az jo, hogy volt ilyen.


De ugy latom, barki barmilyen valaszt ad, azt te lehurrogod.


Segitettem volna neked (mint masok is, akik rakattintottak a temadra). Kint elek, az a tapasztalatom, hogy a kulfoldieknek dupla olyan erovel kell dolgozniuk, hogy ugyan azt a munkat megkapjak vagy ugyan azt a fizetest. A noknek kulonosen. Te meg meg csak lany vagy (a beszolasaid alapjan is. Senki nem fogja egy bulizni vagyo 18-ra rahagyni a kolyket! emlitettem mar a tapasztalatot?)


Neked semmilyen munkatapasztalatod nincs, iskolad se sok még -az apad helyesen ezen akart javitani. Mellesleg, még valamit a modorodon is javitani kene, mert igy egy allast sem fogsz megtartani. Mellesleg senki nem is fog segiteni neked vagy a szarnyai ala venni.


Az elottem szoloak es akik egy kis elettapasztalattal rendelkeznek, utanam kovetkezok majd ezt mind megerositik neked.

2013. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na Hali!


Mi lett végül?

2017. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!