Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi jut arról eszedbe, ha egy...

Sexylady kérdése:

Mi jut arról eszedbe, ha egy lány lekezel? Zavar? Miért?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és le szoktam kezelni a haverokkal. A barátaim 80%-a fiú, és ha pl 5-6an vagyunk valahol, csak én vagyok lány, és jön még valaki, mindenkivel lekezel, akkor én is szoktam nyújtani, és nagyon zavar ha amikor elmegyek onnan nem fog velem valaki kezet. Amúgy nem vagyok fiús lány, picit punk, de szeretem a rózsaszín/lila színt, meg minden csajos dolgot. csak egyszerűen a fiúkkal jobban le tudok lenni.
2009. szept. 2. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

kb 10 percig gondolkodtam hogy mi az hogy "lekezel" :D

amúgy nekem is vannak lány ismerőseim akikkel kezet fogod ha úgy alakul.. szerintem nincs azzal semmi gond, ha punk vagy, akkor az simán belefér:)

2009. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XD Én is vagy10 percig gondolkodtam.Előszr azt hittem úgy érted a lekezelt-et, hogy lekezelő vagy vkivel.Nah ..szóval sztem sincs ebben semmi rossz, ennyi bajod legyen.
2009. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez így a helyes. Ismeretleneknél főleg. Ha a Nő nem nyújtja a kezét akkor a férfi csak szóban üdvözölheti. Mert mindig a nőnek kell kezdeményeznie. magyarul a te esetedben is helyes. köszönésnél...Anyám ezt belémverte:D
2009. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy?
2009. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"16 éves lány vagyok" az első infó amit a kérdező megadott!!!!!!
2009. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én mindig kezelek a gárékkal, hivatalban is előfordul. a kézcsók már idejétmúlt, zavarba jönnének tőle.
2009. szept. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele. Mivel én férfi vagyok, és nekem mindegy; azt figyelem, a másik fél mit szeretne, és én alkalmazkodom. Ha kezet nyújt, kezet fogunk, ha puszit vár, azt kap, ha jóban vagyunk meg is ölelhetjük egymást. (Mondjuk a puszit azért inkább a másik nemnek, max. férfi családtagoknak tartom fenn; ugyanakkor van férfi, akit megölelek simán, pedig nem családtag.)
2009. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nemtom nekem furcsa ha egy csaj lekezel egy fiúval...

akkor énvok a 3. gondolkodó mert nekem is kellett idő mire felfogtam xD

:D

inkább válaszd a kézcsókot :)

2010. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is elgondolkodtam azon mi is az a "lekezel"...

am én egy 15éves lány vagyok, és én is szoktam kezet fogni a fiu haverjaimmal. van aki elöbb szokott kezet nyujtani...

2010. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!