Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális jelenség ez a fajta...

Normális jelenség ez a fajta magány?

Figyelt kérdés

Az amikor egy fiatal kb.(18-22 év között) egyedül érzi magát egy más világban egy ideje. Lassan vége a sulijának fel kell nőnie dolgoznia kell és tudja,hogy kevesebb ideje lesz társasági életet élni,barátokat szeretni amiből amúgy sincsen neki.


Tehát az érdekelne,hogy ez valamennyire a "korral" jár,vagy inkább csak egy élet érzés ami bármikor jelentkezhet.


Komoly dologról van szó ezért érett,normális válaszokat várnék!


Köszönöm!



2013. jan. 31. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, ez egy nagy korszakváltás az életben (egy egész fejezet lezárul), ami általában azért kisebb-nagyobb belső konfliktushoz vezethet. Van ilyen több is az életben.
2013. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:Értem és köszönöm. Pont ez érdekelt,h ez ilyen korszakváltással járó dolog-e.


Írjatok még többen kiváncsi vagyok a véleményekre!

2013. jan. 31. 12:50
 3/3 homo ludensz ***** válasza:
Mikor lezárul az aktív életszakaszod és a várva várt nyugdíjas éveket megéred máról holnapra szabad vagy csak esetleg nem tudsz mit kezdeni a szabadsággal.Lás én itt irkálok neked és szívesen teszem mert egyéb fontos dolgom nincs. Van egy felkészülési periódus(tanulás) egy aktív szakasz(hivatás,munka,önmegvalósítás) és egy lecsengő életciklus amit most nekem van módomban próbálgatni.
2013. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!