Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehet az a 18-25 közötti...

Mit tehet az a 18-25 közötti fiatal, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
Elköltöztem és itt nem ismerek senkit... Próbálok új barátokra szert tenni, de egyszerűen lehetetlen. Van más is ebben a helyzetben?
2012. okt. 22. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jó hogyha vannak barátaid de nem minden esetben.. hátrány: lehet hogy meglopnak (bármivel) vagy átvernek .. És a jó dolog ha vannak barátaid akkor könnyebben vészelsz át rosszabb esteket, helyzeteket..stb. Nekem 6 évig nem voltak barátaim és mégis élek.:D..
2012. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne lehetetlen barátokat szerezni? Ehhez csak az kell hogy közösségbe járj és barátkozz. Én tanfolyamra mentem ott lettek barátaim, aztán sportoltam, ott is lettek, táncot tanultam, ott is, eljártam egy fiatalos kocsmába, ott is lettek barátaim. Ja és a könyvtárban is megismertem 2 embert akikkel mostmár együtt járunk oda...

Nem olyan nehéz barátokat szerezni. Kivétel ha semmit nem teszel érte és sehova nem jársz. Úgy valóban lehetetlen.

2012. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Igen, én is ilyen helyzetben vagyok, bár mindig is ebben a városban éltek. Igazából nem is barátokra lenne szükségem, hanem haverokra. Mélyen egyetértek az első válaszolóval.

És vannak is barátaim jelenleg is, de új társaságra vágyom. Sajnos bármit tettem az utóbbi években, nem sikerült senkivel se összehaverkodni. Talán most, talán.

2012. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első: Azok, akik meglopnak vagy átvernek, nem barátok. Nem tudom, hogy bírtad 6 évig, feltételezem,hogy nem voltál abszolút elszigetelve.


Második: Tanfolyam, tánc, sport... Jól hangzik, de ezek kemény pénzekbe kerülnek, ráadásul én nem is városban élek, hanem egy kis községben, ahol kvázi tényleg lehetetlen másokkal megismerkedni. A könyvtárat szerintem csak én használom a kocsmába pedig csak 50+ emberek járnak. És ezek sajnos nem kifogások, hanem tények.

2012. okt. 22. 16:17
 5/19 anonim ***** válasza:
Város? Falu? Így azért könnyebb lenne segíteni. ;)
2012. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pest mellett élek egy községben :)
2012. okt. 22. 18:03
 7/19 anonim ***** válasza:
Mennyire Pest mellett? Nekem Bp. vonattal 25-30perc, szóval elég sokat szoktam Bp.-n lógni. Tehát neked sem lehetetlen akkor, azt hittem valami határ melletti faluról van szó. :)
2012. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem is csak 40 perc a vonatutam, de annak nem látom értelmét,hogy egyedül felmenjek Pestre és random ölelgessek embereket. Másfelől pedig rohadt drága is az utazás, tehát konkrét cél nélkül csak úgy utazgatni luxus volna.
2012. okt. 22. 18:06
 9/19 anonim ***** válasza:

Az is igaz. Azt megkérdezhetem, hogy milyen bulikat preferálsz? Mert Bp.-n baromi sok koncert van. Amit csak akarsz.

Persze, ha nem mozgatnak ezek akkor kilőve. :)

2012. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze. A rock koncerteket szeretem és az olyasmiket, ami dallamos, akár folk. Gondolom Pesten inkább diszkók vannak, egy egész darab dizsi van itt is, de az valahogy hidegen hagy.
2012. okt. 22. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!