Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hiányzik az ovi. Te ha lenne...

Deny All kérdése:

Hiányzik az ovi. Te ha lenne ovi felnőtteknek mennél? Vagy bennelennél egy ilyen ovi szerü dolog megszervezésében? összejönni, és játaszani mint oviban pl.

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne időm akkor igen, de azért már más érdekel, nem nyomkodnék egész nap valami beszélő vonatot. De azért nosztalgiának jó lenne soksok játék közül válogatni, levelet gyűjteni, fogózni, adj király katonát játszani, legózni, stb. Meg felnőttes játékok is lehetnének, de akkor már inkább klubháznak, lan partynak felelne meg.

Aludni sose szerettem, azt ugye nem kell? Oviban is ritkán maradtam ott.

2013. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sosem aludtam énsem. nem kéne:) am én sem csak ezt akarom, csak olyan jó lenne néha, tod, bemenni egy ilyen helyre, öszejöbnni és úgy teljesen lazítani. szal érted. suli meg minden. kicsit sokat kivesz belőlem. am 16 éves fiú vagyok:) te mennyi vagy?
2013. febr. 3. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:

idő és pénz kérdése

nekem is hiányzik,de ha pl rohannom kéne haza a családomhoz vagy munkába kéne mennem nem

2013. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csoportterápia hasonlít erre, az ottani feszültségoldó tevékenységek is elég játékosak.
2013. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vannak ilyen felnott klubok. mondjuk otthon annyira nem elterjedt.

persze nem favonattal. de pl. ottvan a modellvasut az azert eleg durva komoly dolog.


am en eljatszanek sztem gyerekdolgokkal is. ocsem favonatat par eve total kisajatitottam pedig 20 eves voltam mar xD szegeny nem is tudott vele jatszani de aztan tetszett neki amit csinaltam. :)

oviban a favasut volt a favorit nekem.

2013. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok, 27L.

A rokon gyerekek játékaival is mindig játszom, karácsonykor maga volt a paradicsom, egész nap a modellvasutat rakosgattam, síneket építettem, legóztam...

Csak sajnos máskor nincs rá időm, ha munka helyett lehetne oviba menni, vagy azon belül valamilyen rekreációs foglalkozás lenne, akkor mennék.

2013. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak országok, ahol léteznek felnőtteknek tervezett játszóterek, hogy kikapcsolhassanak. Szerintem jó ötlet, én biztos kipróbálnám.
2013. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!