Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nevezhetem életnek, vagy...

Nevezhetem életnek, vagy ennek így tényleg nincs értelme?

Figyelt kérdés
2x-en túl vagyok már, és kis gyerek korom óta depressziós vagyok. miért? alkoholista családban nevelkedtem, szüleim elváltak, iskola sosem ment, munkát nem tudok szerezni, mindezek mellé még elég selejt és valószínűleg visszataszító ember vagyok, legalább is az emberek reakciójából ezt látom, ha az utcán megyek ha iskolában vagyok ha dolgozok ha haverokkal vagyok vagy társaságban akkor is csak az emberek lenézését látom, mindenki csak egy koloncnak néz akit mégiscsak el viselnek valahogyan. De ettől függetlenül soha senki nem vett és nem is fog emberszámba venni, szavakkal és tettekkel éreztetik velem, hogy egy nagy senki vagyok.ez nem önsajnáltatás ha bárki ezzel a marhasággal jönne, de pont elég volt ennyi időt leélni ilyen körülmények között, azért kíváncsi vagyok ti mit tennétek a helyemben mert már érdekelne vajon mi járhat mások fejében ha egy ilyen embert meglátnak mint én. ha úgy éreznétek semmihez nincs jogotok, nincs jogod véleményt nyilvánítani, bármit megtenni mert lenézneik bármit is csinálsz...:(
2013. febr. 6. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

hát kb. velem is így van (csak nekem valamivel jobbak voltak a családi körülményeim....), de ki nem sz@rja le őket?!

De ha annyira érdelkel hogy ki mit gondol rólad, akkor tegyél érte, hogy jók legyenek:

most nem tudom huszon-hány éves vagy, de tanulj ki egy szakmát, ami felnőtteknek van.

Ha meg a kinézeteden is akarsz változtatni, ápold magad, gyúrj egy picit, nem tudom hogy nézel ki, de ha van ott felesleg, az menjen le....ilyesmi.

Remélem segítettem! :D

2013. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itt nem ilyen egyszerű dolgokról van szó, semmit nem tudok változtatni a külsőmön sem(nevezzük egyfajta rendellenességnek) szakmát is hogyan szerezzek hogyan tanuljak bármit ha lapból motiválatlan vagyok mert TÉNY hogy nem fogok tudni normális életet élni ha minden erőmet beleáldozom akkor sem. sokszor felteszem a kérdést vajon mennyi volt rá az esély hogy pont én kapjak egy ilyen életet? a legalapvetőbb dolgokról is le kell mondanom, + ehhez hozzájön a depresszió és a fóbiák stb, én már régen feladtam megértettem hogy nem változik semmi rengeteget gondolkodom ezen minden irányból megközelítve mindent de csak arra jutok mindig hogy nekem semmi sem jutott...
2013. febr. 6. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz, hanem cselekedj :) És írj nekem privit beszélhetnénk :) Én kb ilyen vagyok de nem ennyire "tétlen". És nem szeretném hogy idáig fajuljon a helyzet. Próbálok ellenne tenni hogy ne ilyesmit kelljen kiírnom. :)
2013. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mivel nem látlak és nem ismerlek, semmi érdemlegeset nem tudok mondani.


szerintem azt a legnehezebb elfogadni, amikor semmit sem tudsz tenni a sorsod megváltoztatásáért.

gondolom öngyilkos nem akarsz lenni, se hajléktalan, se prosti, így marad minden a régi. nincs mit tenni mint mindig a maximumot kihozni magadból, ami egyszer talán jó lesz valamire.


ez van, ez nem a társadalmi mobilitás kora.

2013. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már túl vagyok a 3x-en, de velem is még ugyanez a helyzet :(
2013. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Írj privit :( Velem is pontosan ez van.
2013. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a bajod, hogy nem a neked megfelelő környezetben vagy, és nem azt csinálod, ami érdekel. Én talán egész életemben ha egy hónapig voltam úgy, hogy a megfelelő helyen voltam a megfelelő társasággal, és azt csináltam, ami érdekel. Egész más életérzés tartozni valahova. Persze ez a dolog is szétesett, de jó tudni, hogy van ilyen. Én idén leszek 30, panaszkodni én is tudnék, de nem old meg semmit, majd talán egyszer eljön az én időm, ha meg nem, akkor kihúzom még azt a 70 évet, aztán annyi. Nem olyan hosszú az, csak kétszer annyi, mint ami eddig lement, leülöm a wc-n. :D
2015. ápr. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!