Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt eletetek legnagyobb...

Mi volt eletetek legnagyobb csalodasa?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:

amikor felismertem hogy az én ideálom és a valóság közt órási a távolság. aztán ezt még tetézte hogy egy kapcsolatban is csak valamilyennek tűntem amilyen nem voltam valójában. akkor értettem meg azt is hogy ha a külső elvárásoknak megfelelni sikerül-ha belül mást érez az ember az még nagyobb a ' katasztrófa' és a csapda. minden fogyasztást serkentő dolog-erre irányul. ha van pénzed megveheted a boldogságod. nem. csak az illúzióját fizettem nagy árat. a lényeg hogy nem bánom csak még nem tudom hogyan rakjam össze magam, hogy az egyen súly meglegyen. alapvetően szeretnék visszatérni az alapértékékekre, mint emberség, szeretet központúság,szuverenitás,önerős stb.

nem akarok látszat életet élni. hát ennyi.


És neked kérdező ?

2013. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!