Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Elhagytak". Mit tegyek ha...

"Elhagytak". Mit tegyek ha magányos vagyok? Olyan üresnek érzem magam!

Figyelt kérdés

1,5 éve nem találok munkát, már nagyon kiakaszt ez a helyzet, de eddig legalább itthon lefoglalt valaki, akivel az interneten ismerkedtem meg 1 éve. Most viszont már ő sincs 1 ideje és tegnap este azt mondta, hogy lehet már később se lesz fent! Nagyon szomorú vagyok, ő nekem olyan mint egy közeli családtag, mintha a testvérem lenne és nem akarom elveszíteni, mégis úgy érzem, hogy ez fog történni. Itt ülök reggeltől estig és várom, hátha egyszer csak itt lesz, de semmi. És persze megöl az unalom. Napi 4-5 órára van elfoglaltságom de a többi idő csak úgy elmegy, lassan...

Akármit csinálok állandóan ő jár az eszemben, semmihez sincs igazán kedvem, nem tudom mit tegyek.

Rajta kívül csak egy olyan barátnőm van akit érdekel is az, hogy mi van velem, de ő állandóan dolgozik, alig van ideje, ha havonta egyszer tudunk találkozni az már jó. Annyira szeretném valakinek ezt az egészet kibeszélni magamból, de őt is már eleget zaklattam ezzel, nem akarok a terhére lenni és itt sem tehetem meg, mert nem akarom, hogy bárki is rám ismerjen.

Ismerkedni, elmenni valahova nincs pénzem. A közelben nincs semmi, a buszjegy meg drága :S

Úgy érzem, hogy elvesztettem a "lelki társam", csak sírni szeretnék és aludni :'(



2013. febr. 8. 11:01
 1/8 anonim válasza:
Te csak unatkozol, találj ki magadnak egy hobbit, amíg nem találsz egy újabb szórakoztató partnert.
2013. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lenne más de én őt akarom. :(
2013. febr. 8. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valami értelmeset csinálni. Tulajdonképpen még jót is tett veled. Napi rengeteg órát szúrtál el értelmetlenül, amit a fejlődésedre fordíthattál volna.

Tanulj! A mai világban csak úgy lehet érvényesülni. Én például rengeteget tanultam, amikor önkéntesen dolgoztam egy könyvtárban. Végül már egész összetett feladatokat is meg tudtam oldani. Ezt te is megteheted, ha ennyi szabadidőd van, akármilyen szakmában.

2013. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is tudom, h valamilyen szinten jót tett vele, csak még nagyon friss a seb, nehéz ezt elfogadnom és továbblépnem
2013. febr. 8. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az Kata?:D
2013. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. :D
2013. febr. 9. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért nyugodtan lepontozhat, aki akar, de hívő emberként ezt az egyetlen módszert találtam, mivel ugyanilyen helyzetben voltam én is, és magamtól semmilyen megoldást nem találtam.


Ha eljutsz eddig a sorig, akkor örülök, hogy nem léptél le rögtön a "hívő" szó után. Nem valami vallásos hülyeséget a karok ideírni, csak egy tanácsot, mert tényleg szeretném, ha megoldódna a helyzeted :)


Nem hittem Istenben sosem, egészen addig, amíg azt nem láttam a hívő emberek életében, hogy akármilyen bajuk van, mindig csak kérik a gyülekezetet, hogy imádkozzanak érte, mert reménytelen a helyzete. Sosem értettem miért ... aztán azt láttam, hogy mindegyikőjük mosolyogva, jó kedvvel jött újságolni, hogy elmúlt a gondja. Saját életemben is tapasztaltam ezt. Egy ismerősünk rákos beteg volt, az orvosok 2 hetet adtak neki. Eljött hát ő is közénk, hogy kérjük Istent, hogy gyógyítsa őt meg, és hiszi, hogy ez megtörténhet. Visszament kontrollra, és az orvos tágra nyílt szemmel csodálkozva mondta, hogy eltűnt az összes daganat, teljesen egészséges, hazamehet.

Tudom, meglepő lehet egy ilyen választ olvasni, és megértem ha elutasítod ezt az egészet, de én az egész életemben ezt tapasztaltam, és igenis jó dolog hívőnek lenni, csak az emberek nem tudnak róla semmit, és rögtön lenézik. Bocsi, eltértem a tárgytól : 1 dolgot szeretnék mondani : Nem rád erőltetni akarom, a saját döntésed, de egy próbát szerintem megér :)

Elég ha annyit mondasz : Uram, látod milyen nehéz helyzetben vagyok, kérlek téged, ha hallasz, segíts meg engem, mert egyedül már nem tudok megoldást találni,csak Te tudsz segíteni. Köszönöm.


Ő válaszolni fog, mert szeret minden embert, és átérzi a különböző helyzeteket !


Nem egy mesekönyvből emeltem ki részletet, egyszerűen a tapasztalatokból. Már-már öngyilkosságon gondolkozva imádkoztam, és egy teljesen új ember lett belőlem, aki boldog, hogy van valaki, aki mindenre tudja a tökéletes megoldást :)


Remélem minél hamarabb megoldódik a helyzeted, és átérzem, miben vagy most. Ha szeretnéd néha, hogy meghallgasson valaki, írhatsz nyugodtan, ha gondolod :) Minden jót !

2013. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!