Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy az iskolában meg úgy alapvetően mindenhol a kamaszok, fiatalok így viszonyulnak hozzám?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre hogy kb. ránézésre eldöntik a legtöbben hogy velem aztán nem akarnak beszélgetni. Ha meg össze próbálok valakivel barátkozni, az mindig sikertelen lesz, barátnőt se sikerült még szereznem. Nem akarnak velem a fiatalok beszélgetni valamiért, ha odamegyek és mondok valamit totál leszarják, utána nem keres senki, mindig én keresem a többieket, én kérdezgetem őket meg ilyenek, a többiek nekem maguktól csak akkor mondanak valamit, ha pl. tornaórákon le akarnak b*szni (ami elég gyakran előfordul). 16/F

A fiúk és lányok is ezt csinálják velem egyformán, de mi lehet ennek az oka, hogy ennyire nem tudok érdekelni senkit?


2013. febr. 9. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz látni meg ismerni kéne téged, hogy tudjuk tudsz-e értékelni másokat! az is lehet, hogy látszik rajtad, hogy nem vagy túl vidám, vagy ideges vagy belülről és ezt sugárzod ki vagy valami.
2013. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van egy olyan dolog amit sokan elfelejtenek.! A emeberek máshogyan viszonyulnak ahoz aki máshogyan öltözködik, más zenéthallgat, vagy testesebb.! Nem ismerlek ezért enyit tuddok segitségedre adni.! Ha adc egy leirást magadról megprobálok többetsegiteni.!
2013. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!