Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit láthatnak rajtam?

Mit láthatnak rajtam?

Figyelt kérdés

Vagyok én 22 éves, fiú, főiskolás, átlag srác, mondhatni. Külsőre semmi különös, szép a szemem állítólag stb stb.


Kérdésem: Belépek valahova, egy órára, közértbe, buszra, ha nem is mindenki, de nagyon sokan egyből megnéznek és pár másodpercig le sem veszik rólam a szemüket. Nem úgy néznek mint másokat, akik utánam jönnek. Sokáig azt hittem, hogy valami baj van velem és azért bámulnak, de mostanában 2 ember is mondta azt nekem, hogy nagyon erős a kisugárzásom. Nem azt akarom olvasni tőletek, hogy ó te biztos nagyon félisten vagy, hanem, hogy mi erz a kisugárzás, és min múlik ez, veletek volt e ilyen?


Pl., órán ülünk, és erre gondolok, ha nem is egyből de egy két ember rám néz. Fiúk, lányok. Persze mondják, hogy jóképű vagyok stb, de ez még nem ok arra hogy bámuljanak.

vagy ha megszólalok közösségben, ahol mondjuk tök nagy zaj van, akkor egyből csönd lesz és mindenki figyel rám. Holott a tanárra nem figyel senki. Vagy ez mindenkivel így van?


2013. febr. 9. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
te vagy a kiválasztott! jehova fia vagy!
2013. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bevallom, szinte teljesen magamra ismertem. És ez mindig is foglalkoztatott, hogy vajon miért néznek? Én csak 19 éves vagyok, szerintem átlagos arc, szép szem, 190cm magasság. Neked van csajod? Volt már? Hány éves voltál?


Amúgy azt is tapasztaltam, hogy az átlagnál jóval több tekintélyt kapok másoktól.

2013. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ilyen kisugárzással sok mindent el tudsz érni! Bárcsak nekem is ilyen lenne. Magabiztos vagy egyébként, úgyis jársz-kelsz? Van önbizalomhiányod? Szereted magad? :D
2013. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhányszor megesett velem is. De kaptam is rá választ.
2013. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem az a helyzet, hogy nincs sok önbizalmam, de sokszor kaptam olyan visszajelzéseket, hogy magabiztosnak tűnök, jó a kisugárzásom. Pedig belül egy hülyegyerek vagyok, sok idiótaságot csinálok, stb. Ezt anyám is megemlítette, hogy komoly, nagyvilági csávónak nézek ki, közbe meg hülyegyerek vagyok :D
2013. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!