Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nagyon rosszul...

Mit csináljak? Nagyon rosszul érzem magam ettől.

Figyelt kérdés

Az anyám úgy bánik velem, mint ahogy a tv-ben szokott a mostoha a gyerekkel. Állandóan csak veszekszünk, ő állandóan megmagyaráz mindent, hogy miért van úgy, de nekem (egy 15 évesnek) ez már nem megy csak olyan egyszerűen, mint régen. Állandóan piszkál, gúnyol, csesztet, apám meg vagy nem is foglalkozik vele, vagy ugyanezt csinálja, csak nem otthon, hanem vendégségben vagy nyilvános helyen.

Elegem van ebből az egészből. Teljesen magam vagyok. Hiába mondják, hogy nem, én nem tudok hinni nekik. Szerintem be sem vallották még maguknak sem, hogy valójában ők bántottak és nem más.



2013. febr. 10. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

hát persze, h nem megy, nem is kell, h menjen

valakivel meg tudod ezt beszélni? van olyan felnőtt ismerősöd, akivel nem érzed magad egyedül?

2013. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tartok tőle, hogy nincs... most így fejben nem tudok mindenkin végigfutni, de nem érzem, hogy bárkivel meg tudnám....
2013. febr. 10. 18:16
 3/5 anonim válasza:
Volt egy időszak, amikor én is rengeteget veszekedtem a szüleimmel. Nekem erre a legjobb megoldás az volt, hogy anyuval leültem és rengeteget beszélgettem, megmondtam neki, mennyire fontos nekem stb... Csak próbálj nem adni indokot arra, hogy beléd kössenek!
2013. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha minden bajt magamba fojtok, akkor nincs gond, csak akkor még rosszabbul érzem magam, mert a helyzet ugyanaz: nincs kivel megbeszélnem a gondom, és amikor rossz kedvű vagyok, akkor egyébként is bezárkózok és nem nagyon foglalkozok senkivel.
2013. febr. 10. 20:14
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én kb. ugyan így vagyok sajnos. :/ Nem tudom, hogy barátokkal hogy állsz, de ha vannak, akkor hozzájuk fordulhatsz. :) Én sajnos nem, mert barátaim sincsenek. Ha gondolod, akkor szívesen beszélgetek veled. :)

2013. febr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!