Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogyan motivaljam...

Mit tegyek, hogyan motivaljam magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tavaly vegeztem el a gimit es mindd az osztalyom es evfolyam tarsaim ossze-vissza tanultak tovabb. Regen napkozben jartam edzeni haverommal hetvegente bulizni elegge tarsas eletet eltem szinte alig voltam otthon. De gimi utan haverjaim jo ha hetvegente hazajonnek akkor sem ernek ra. Edzest is abbahagytam, lenyegeben allandoan otthon vagyok, kiveve mikor egyetemen vagyok.

Otthon meg unalmamban elkezdtem jatszani es elegge belekockultam. Meg van az elkepzelesem h ujra kezdek edzeni illetve egyetemen kene uj kapcsolatokat kiepiteni, de mindig csak halogatom. (inakbb jatszok itthon)

Nem tudom mit tegyek nem szeretnem igy tovabb folytatni de szerintem nincs eleg erom h valtoztassak ezen vagy nem tudom.

20/F



2013. febr. 17. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Örüljél, hogy egyáltalán felvettek egyetemre. Engem még fősulira sem.:(Na engem mi motiváljon?
2013. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a hangsuly es a lenyeg nem az egyetemen van
2013. febr. 17. 22:25
 3/3 anonim válasza:

Valószínűnek tartom, hogy nem érdekel, amit tanulsz!

Keress valamit, amit szeretnél elérni, (célnak hívják!) annyira, hogy megemelje a fenekedet.

Ezután menni fog. Ha nem is az egyetem, de az életed. Én is abbahagytam 2 év után. Életem legjobb döntése volt, (bár anyám majdnem belehalt) utána kezdődött az életem. Egy évig tartott, mire megmozdultam az egyetem után, de azóta sem veszítettem el a lendületet! Pedig ennek jó pár éve már.

2013. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!