Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hát velem is megtörtént....

Hát velem is megtörtént. Elvesztettem a munkahelyem. Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Vettem egy üveg krémlikőrt, most azt iszogatom és nem esem kétségbe. :)
2009. szept. 8. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem májusban mondták a suliban, hogy köszönjük... azóta nem dolgozom, mert nincs mit. Eltartott lettem 29 évesen:) Én is iszogattam az első hétben:)
2009. szept. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én februárban lettem munkanélküli, de én legalább utáltam a munkahelyemet.

Nem kell kétségbe esni, mert az sem segít.

2009. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

nekem tavaly októberben mondtak fel. egyből elkezdtem munkát keresni. most szeptember van, de még semmi, leszámítva 500 és 1000 közötti fölöslegesen elküldött pályázatot, és sok kölcsönpénzt interjúra utazásra.

amúgy épp én is iszom. de kölcsönből. :)

2009. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
pályakezdőként, még nem is találtam
2009. szept. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó ha nem vagy kétségbeesve. Vigasztaljon az, hogy ócska szar melót mindig találsz pl teszkóárufeltöltő, vagy valahol takarítani, szóval éhen halni nem fogsz. Nem tudom milyen szakmád van, tömeg e vagy hiánycikk, de nem kecsegtetlek azzal, hogy hamar találni fogsz. Mindenestre keress szorgalmasan, jelentkezz be a munkaügyibe, mondjuk melót ott sem fogsz találni, de hátha megcsípsz valami ingyenes tanfolyamot.
2009. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Velem megcsinálta az egyik ismerősöm azt,hogy mellékállásba kinált egy sörözős melót,az akkori munkahelyemen(amit imádtam)elég keveset kellett járnom,így elfogadtam a mellékállást. Az imádott munkahelyemről emiatt kiraktak. Dolgoztam egy hónapig a mellékállásként kapott kocsmába ahova minden délelőtt jártam és tök depressziós lettem,hogy egy ilyen szar miatt ott kellett hagynom a másikat...az új helyen utáltam dolgozni,mindig sírógörcsöt kaptam,a másik miatt,mert az nagyon szerettem. Erre nem tudtam menni egyik hétvégén és kiraktak innen is,amit nem bánok egyáltalán,csak az bosszant hogy most nem dolgozok sehol és a jót ott kellett hagynom a szar miatt...

Ne legyél kétségbeesve,majd lesz valahogy. Mondom én depis lettem,de az itallal csak óvatosan,sok eember szokott rá ilyen körülmények között...:)

2009. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, teszkó árufeltöltő. xD

1 évet voltam itthon és oda SEM vettek fel. Érettségim volt, és semmi melót nem kaptam, pedig hasonlókra jelentkeztem.

Mindegy, most újra suliba járok, igazából pihenni akartam 1 évet melóval, hogy legyen valami változatosság is, de válság van. :S

Hajrá mindenkinek, lesz ez még így se! :)

2009. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azon gondolkoztam, hogy felmondok a munkahelyemen, mire ők még előtte kirúgtak. :-) Igaz, hogy végre megszabadultam tőlük, de olyan rosszul esett a kirúgás, hogy még a kapun is alig tudtam kijönni. Utána órákig csak ültem a kocsiban és bőgtem. A férjem nem is értette, hogy miért vagyok annyira ki, hiszen 1 hét múlva úgyis felmondtam volna. Nekem mégis nagon rosszul esett, úgy éreztem, hogy nem vagyok jó még arra sem, hogy egy ilyen sz.r állást betöltsek.
2009. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is az volt, hogy felakartam mondani, erre közölték, hogy már amúgy is kiakartak rúgni.Mondom magamban, Anyád!Az ember a lelkét is kidolgozza, csak ugye nem mindenki szaladgál a főnök segge után:P

Munkám nincs azóta, de majd lesz valamikor egy jobb és kész, Én így fogom fel!

2009. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért ezzel a tescos árufeltőtős,odamindenkitfevesznek dologgal ellenkeznék.

Anyukám február óta keres munkát és a legrosszabb gyári

minimálbéres 2 műszakos úgy kell könyörögni,hogy szabire mehessenek munkánál is 7-8szoros volt a túljelntkezés.

A Tescoba még a jelentkezési lapot se vették át már,mondván,hogy fölöslegesen várna a válaszra,ehhez ő már "tú öreg".48 évesen!

2009. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!