Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira unom, hogy egyhangúak...

M@x kérdése:

Annyira unom, hogy egyhangúak a napjaim. Veletek nincs ilyen?

Figyelt kérdés

Minden napom ugyanolyan, nektek nem?

Vagy ti mindig mást csináltok?

Annyira jó lenne, kicsit jól megkeverni a dolgokat, de suli mellett nehéz :/

Nektek hogy telik egy napotok? Csak hogy tudjak ihletet meríteni...

Változatos vagy mindig egyhangú?

Mit szeretnétek megtenni amit nem mertek/tudtok?

Én mit tehetnék?

Kérlek segítsetek, köszönöm!*__* :)



2013. febr. 17. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem telik két nap egyformán, de ugyan azt a sz@rt keverem meg...


Legfőképpen azért kell változtatnom, mert rendszerint elalszok reggel, így módosítanom kell a programot...

2013. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Munkámat szeretem és mindig más és más emberrel foglalkozom akinek más a problémája így változatos. Másodállás inkább hobbi mint állás, szóval azt is szeretem.


Amit meg szeret az ember az nem unalmas.

2013. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még középsuliba járok és szinte teljesen ugyanolyan minden napom és minden hetem. Nem nagyon tudok én se mit kezdeni magammal, mire lenne is kedvem (vasárnapra kb. kipihenem az egész hetet) megint iskola és azért leszek stresszes. Alig várom a tavaszi szünetet.
2013. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!