Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van akkor, ha néha szerelme...

Mi van akkor, ha néha szerelmes vagyok magamba?

Figyelt kérdés
Homofób vagyok, de előfordul, hogy ha olyan kedvemben vagyok és ránézek az egyik képemre vagy a tükörképemre, hirtelen magamba szeretek. Amúgy sosem voltam szerelmes szal nem biztos, hogy ez az, de szerintem igen. Meg azon is fantáziálok néha, hogy visszamegyek az időben 5 percet, hogy lefeküdjek magammal. Volt, hogy úgy álltam a tükörhöz mintha a tükörképem verné a farkamat, és közben smároltam vele. Amúgy más férfira SOHA nem tudnék így nézni, ismétlem, homofób vagyok. Az mondjuk igaz, hogy láttam egy képet amin parókát és sminket photoshoppoltak Justin Bieberre és az is tetszett, de ez gondolom érthető. Ez az egész, normális?
2013. febr. 18. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ADJ AZ EGODBÓL! DE GYORSAN ! XD


egoizmus..látod,mások meg hiányt szenvednek belőle :( xd

2013. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg egyből az jött le, hogy alattomban meleg vagy, de nincs az a pénz, amennyiért felvállalnád. 14 éves csitriként én is azt éreztem, hogy szerelmes vagyok magamba, de akkor sem tudtam volna megkívánni magam, egy másik nőt... fujj.
2013. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!