Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemel az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemel az a fiú, akit 8 éven keresztül nem is érdekeltem, mert kiskoromban dagibb voltam? és most meg odáig van értem. én 8éve szerelmes vagyok belé. Szóval még most is, de nem tudom, hogy mit tegyek.

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, mikor kicsik vagytok, akkor persze, hogy nem érdekled, mert akkoriban a kisfiú is kisfiú. Lehet mostanra még ducin is kellenél neki. Próbáld meg vele, lehet nagyon tudna szeretni.
2013. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
nem kellettél neki dagin, miért hibáztatod ezért?
2013. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire kiskorodban.

Ha kamaszként, akkor nekem sem kéne az ilyen. Szeressen a személyiségemért, vagy dugja a melegvizet, nekem jut jobb is nála.

2013. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát most vagyok 15..vagyis 8.-as és nagyon megváltoztam külsőre meg minden..volt,hogy néha előtte is adott jeleket de voltak olyan dolgok amik nagyon szarul érintettek..amiket csinált. Most meg tetszek neki...
2013. febr. 16. 16:38
 5/11 anonim ***** válasza:
És mikor történ ez? Mármint mit jelent a kis korodban?
2013. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát olyan 2.-as koromtól 7.-es koromig ..
2013. febr. 16. 16:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor adjál neki esélyt, még most is kicsik vagytok! :D
2013. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát egy 12 éves fiút nem nagyon érdekel semmilyen csajozás :D Gondolom ő is 15 éves körüli, most jönnek elő a hormonok, naná hogy ilyenkor tetszel meg neki, pláne hogy te is kezdesz nőiesedni
2013. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De előtte volt már "barátnője"
2013. febr. 16. 16:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom 7 év körüliek lehettetek amikor azokat a bizonyos csúf dolgokat művelte veled. Mégis miket? Meghúzta a hajad, vagy fellökött, megdobott labdával/hógolyóval? Mert ez mind azt jelenti hogy tetszettél neki. Egyébként ha tetszik neked akkor meg ne tökölj hanem próbáld ki milyen vele lenni.
2013. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!