Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek látod magad, gyáva...

Milyennek látod magad, gyáva vagy vagy bátor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Valahol köztes.

A szüleimmel sokszor vagyok gyáva,nem tudok neki nemet mondani,pedig néha nagyon kellene.

Régebben sokkal bátrabb voltam,nem féltem a kihivásoktól.

Mostmár sokszor belém rúgott az élet....

2013. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én nekem pont ma mondta az egyik ismerősöm,hogy erős,bátor vagyok,pedig nem érzem így :)
2013. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bátor. Hátrányom is származott már belőle, de több előnyöm.


A legutóbb még próbaidő alatt le kellett adni az oktatási költségigényt. Bementem a főnökömhöz, hogy bocsi, tudom, hogy próbaidő, de most kell a 2013-as költségvetést leadni, szeretnék benne lenni. Belement, bár mondta, hogy kissé pofátlan lépés volt részemről, picit figyeljek erre oda a jövőben.

Viszont így elértem, hogy 4 évre tanulmányi szerződést kötnek velem (biztos munkahely) és kifejezetten erős, piacképest posztgraduális végzettséget is szerzek.

2013. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bátor.
2013. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Határozottan besz..ri alak vagyok! :D
2013. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mind2, mert ha bátor vagyok, talán pofán is vághatnak, ha gyáva maradok, ugy békén hagynak.
2013. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az ember lehet egyszerre gyáva és egyszerre bátor, mert minden ember fél az ismeretlentől attól hogy elveszít valakit akit szeret, hogy rosszul alakulnak a dolgai. S minden emberben ott van a bátorság hogy merjen változtatni, hogy leküzdje az akadályokat és elterelje a rossz gondolatait. Bennünk van a bátorság hogy akár a tűzbe is menjünk a szeretteinkért, de félünk a csalódásoktól. Bátrak vagyunk mert megpróbálunk bízni, akkor is ha az élet csak rosszat adott eddig, s gyávák mert félünk hogy semmi se fog változni.
2013. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Régen bátor voltam, de már igen gyenge- persze nem mindenki lát gyengének, csak aki ismer
2013. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Inkább lusta...
2013. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudnék olyan élethelyzetet említeni, amikor gyáva lettem volna. Elég nagyszájú vagyok, kiállok magamért és az igazamért, ha valamivel nem értek egyet, azt megmondom, és nem lapítok. Nem szeretem, ha valaki tutyi-mutyi. Ma pl. állt mellettem a buszon egy fiatal csaj, én ültem, mellettem volt még egy hely belül, nem is volt odapakolva a táskám. A 15 perces úton a csaj végig azt a helyet bámulta, láttam, hogy konkrétan többször kinyitotta a száját, hogy megkérdezze, leülhet-e, de nem tette. Akkor így járt. Ácsorogjon csak. Szerintem borzalmas kisugárzása van az ilyen embereknek, és nem tudom, hogy mennyi mindent érhetnek el az életben, de úgy gondolom, hogy sokkal de sokkal kevesebbet, mint egy célratörő, határozott, erős jellemű és bátor ember.
2013. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!