Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek látod magad, gyáva...

Milyennek látod magad, gyáva vagy vagy bátor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
viszonylag bátor. nekivágtam a nagyvilágnak, szereztem munkát, felvételt egy külföldi egyetemre, lakást bérlek. Mindezt természetesen támogatással, legfőképp lelki mintsem anyagi...de ettől függetlenül sokszor komplexusos vagyok és bár az igazamért mindig kiállok, mégis lehetnék még bátrabb azt érzem :D
2013. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően bátornak érzem magam, mert néhányszor már le kellett győznöm a félelmeim és sikerült is.
2013. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindig azt hiszem magamról, hogy gyáva vagyok, de aztán adódnak szituk, amikor magam is meglepődök, hogy igenis képes vagyok helyt állni.
2013. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

szerintem az egy hatalmas taplóság, ha vki elfoglalja a külső széket és még ő várja el h más megkérje h üljön már beljebb..igenis vannak emberek akik félősek, gyengék, nem kell ezen röhögni és kihasználni, h nem mer megkérni h álljál le az illetlenséggel...szerintem ez a te "hű de bátor vagyok" erőd fitogtatása és elég gyerekes...Ha tényleg olyan erős jellem lennél, akkor nem mások gyengeségeivel játszanál.

Nekem is van egy példám, mikor külföldre költöztem meg sem mertem szólalni az utcán, h nehogy megtudják, h külföldi vagyok az akcentusomból. Egyszerűen csak be akartam olvadni. Kellett egy kis idő, mire rájöttem, h nagy szám, h jól beszélem a nyelvüket és helyt állok. Sok bókot is kaptam a nyelvtudásomra így már meg merem kérni az embereket h üljenek beljebb a buszon, azelőtt nem mertem volna....

2013. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bátor és gyáva is vagyok, de teljesen más, sokkalta lényegesebb szempontból, mint akik itt leírták. (Ezzel senkit sem akarok megbántani, hisz az apró sikerek is lényegesek). De az én bátorságom és gyávaságom valahogy egyszerre mutatkozott meg, látszott mennyire elképesztően erős és gyáva voltam egyszerre, de részeletezés most túl fájdalmas lenne.
2013. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Minden helyzetben más.

Bátornak mutatom magamat, de inkább gyáva vagyok.

2013. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!