Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ettől még lehetek helyes?...

Ettől még lehetek helyes? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Volt régebben egy szemsérülésem,és azóta lejjebb lóg az egyik szemhéjam, akkor régebben betört a fejem és egy kis területen nem nő ki a hajam, meg van egy pár heg az arcomon amit karmolásból szenvedtem el.Ezek miatt van kisebbségi komplexusom

2013. márc. 8. 15:29
 1/7 anonim válasza:
Ne a külsőddel foglalkozz. Egy lánynak akkor jön be egy fiú (ugye fiú vagy?) ha jó a stílusa és eredeti. Inkább ezekre gyúrj. Egyébként pedig a sérüléseid ellenére lehetsz helyes. :)
2013. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem nem csak a külső számít. ha ezek mellé aranyos, kedves megértő vagy, biztos találni fogsz valakit! :)
2013. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen fiú vagyok és köszi az eddigi válaszokat
2013. márc. 8. 15:38
 4/7 Jézus :) ***** válasza:

"Jézus mondta: ti farizeusok, miért tisztogatjátok a kehely külsejét, ha amit megisztok úgyis a belsejébe töltitek."- gonodlom nem kell megmagyarázni :)

Szép napot!

2013. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy fiúm, nagyon csúnya volt az arca, mert néhány éve megégett.

Amikor előszőr megláttam, úgy voltam vele, hogy "Fú de csúnya!"


Egy baráti társaságba jártunk, sokat találkoztunk, és egyre jobban megkedveltem, aztán 2 éves kapcsolat lett belőle :)

Méghozzá azért, mert nem nagyon foglalkozott az arcával. Még viccelt is, hogy legalább nem kell sokat költenie ha álarcosbuliba megy.


Biztos te is helyes vagy, leszel, maradsz. Ne aggodj ilyenek miatt.

2013. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
á nekem azért nem annyira durva csak van rajta pár halvány heg, de mégiscsak zavar.Egyébként már sokan mondták már hogy szép fiú vagyok, de sohasem hittem el én önmagamról
2013. márc. 8. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnélek téged engem nem zavarna, de egyébként sem.
2013. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!