Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ver a sors, egyszerűen meg...

Ver a sors, egyszerűen meg akarok halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban apám ivott, állandóan verekedtem. Fiatal éveim azzal teltek el, hogy féltem apám mikor lesz részeg és a verekedéseket se én kezdeményeztem. Ha apám hazajött tört-zúzott, egyszerűen féltem, soha nem nyúlt hozzám, de mindig bennem volt a félsz. 12 éves koromban elvonón, beültettek neki valami kapszulát, amire ha ráivott volna meghalt volna. 6 évig nyugiban voltunk anyával, ám pár hete elkezdett iszogatni újra apám. Semmit nem szóltunk, mert nem olyan volt, mint régen, teljesen normális volt, hazajött és lefeküdt. De ma már megint olyan heves volt, nem tört semmit, ám belőlem előtörtek a régi emlékek, remegtem és a halálvágy környékezett. 18 éves vagyok, nem gondolom magam butának, gimnáziumban végzős vagyok, főiskolára jelentkeztem. Amik bennem történnek, azokat senki nem érti meg. Már rég megtettem volna az öngyilkosságot, évek óta ez forog a fejemben. Az ok amiért nem tettem meg a dolgot, anyukám, nagymamám és unokatestvéreim. Valakivel volt már ilyen, egyszerűen meg akarom magam ölni!
2013. márc. 9. 15:34
 1/2 dani900 ***** válasza:

Szia

"senki nem érti meg"

kérdeztél már mindenkit?.....ugye, hogy nem :)

van aki meg fogja érteni, ha elég bátor vagy, és élni akarsz, akkor azt a sok energiát, ami benned van, és eddig az önmarcangolásra fordítottad, fordítsd arra, hogy elmész és addig keresed, ki tud segíteni, amíg meg nem találod.

mert van ilyen

http://www.youtube.com/watch?v=PQyQLbLeb2s

ezt a videót, ha szeretnél segíteni magadon, nézd az 58-adik perctől végig, hogy lásd, a pokol legmélyebb pontjáról is van kiút, út a belső béke felé.

Fel a fejjel, és bátorság

2013. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem téged nagyon erős "kényszergondolatok" gyötörnek! Erősnek kell lenned, csinálj olyan dolgokat, amiket nagyon szeretsz! Pl: olvass!

De szerintem el kellene menned egy szakemberhez! Pszichológus, pszichiáter...ne aggódj, nem fog kinevetni, segíteni fog! Azok az emberek akik ilyesféle segítséget vesznek igénybe, azok nem hülyék, hanem segítségre szorulnak! Ne feledd, keress fel egy segítő felet!!!!!!

2013. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!