Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válok a lányok számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válok a lányok számára érdektelenné, ha megtudják, h egyetemista vagyok?

Figyelt kérdés

próbáltam beszélgetni/ismerkedni 16-18 éves lányokkal neten, középsulisok, de amikor említettem nekik, h egyetemre járok (műszaki), az után egyik se írt többet...

18 múltam, szóval nem hiszem h a korkülönbség lehet olyan nagy ok :(


2012. okt. 26. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hazudd azt hogy gimibe
2012. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert nyilván ő nem egy értelmiségi volt...
2012. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert még gyerekek
2012. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Ijesztő lehet. Egy gimis azt hiszi sosem jön el az idő amikor egyetemre megy, aztán később jön rá, hogy hoppá nem is olyan sok idő az.
2012. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a lányok a hülyékre buknak, ha okos vagy, esélyed sincs, mert nem tud téged az orrodnál fogva vezetni...
2012. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert tudják hogy innen kerülnek ki a politikusok, bankárok újságírók! Isten irgalmazzon a lelketeknek:)
2012. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Persze, ezért van annyi diplomás munkanélküli. xD
2012. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Néha a hozzád hasonló fiúk szeretnek okoskodni. Te biztosan nem vagy ilyen, de tény, hogy ez is eszükbe juthatott. Egy egyszerűbb fiúnál kevésbé áll fenn ez a veszély.
2012. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meztelencsiga és a diplomás munkanélküliek :D
2012. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

annyit hozzáfűznék, h nem újságírókat meg politikusokat képeznek műszaki szakirányú egyetemen :)

2012. okt. 26. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!