Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek van értelme?

Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban némi nemű nehézségekbe ütköztem, nem kell semmi komolyra gondolni, csak elterveztem valamit és nem úgy alakultak a dolgok. Ennek hatására olyan kritikát kaptam egy olyan személytől, aki nagyon közel áll hozzám, ami nagyon szíven ütött. Olyanokat állított, hogy túl félénk vagyok és visszahúzódó. nem vagyok tisztában a képességeimmel és szükségem lenne arra, hogy némi nemű rendszert vezessek be az életembe. Nem lehetek kis mimóza, az életben harcolni kell a megmaradásért és, hogy jelenlegi formámban életképtelen vagyok. lehet, hogy kicsit sikerült sarkítanom a tényeket, de a lényeg ez volt. Az illetőnek abszolút igaza van, nehezemre esik másokkal beszélgetni, elég introvertált vagyok, nem merem vállalni a véleményemet és kiállni magamért, elég nagy önbizalomhiányban szenvedek. A beszélgetés és az azt kiváltó esemény eléggé elgondolkodtatott. Elhatároztam, hogy változtatok. Elkezdtem másokkal beszélni, az érdekeimet képviselni. Minden egyes lépés rendkívül nehéz. Úgy érzem olyannak mutatom magam, amilyen nem vagyok. Azt gondoltam, hogy ha másokban egy másfajta kép alakul ki rólam és én is ezt hangoztatom, akkor ezzel én is megfogok változni. Szerintetek ez egy jó stratégia? Mit kéne tennem? Van más is, aki hasonló cipőben jár, ti hogyan oldottátok meg a problémát?

2013. márc. 9. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kemény vagy letojod, hogy másokban milyen kép alakul ki rólad. És ne magadban bízz, hanem az elvekben amik szerint élsz! Vagy inkább élni fogsz a jövőben.
2013. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!