Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmondaná valaki hogy kell...

Elmondaná valaki hogy kell felnőni, felsőséget vállalni?

Figyelt kérdés

kérlek ne ítéljetek el, de most 30 évesen eljutottam oda hogy ez a "tápszeres óráscsecsemő" lét amiből elég volt. oké sarkos a megfogalmazás,de végül is igy van. Itt nem arról van szó h nem dolgoztam korábban, hanem arról hogy nem tudom én irányítani az életemet. Csak a minimumot teszem meg az is nehezen.(ennek mondjuk lelki okai is vannak) Szeretnék ebből a helyzetből kilépni. Hogyan kell kézbe venni az életet ? hogy ne mások hangulata ,elképzelése irányítson -befolyásoljon, hanem az amit a saját belsőm diktál ?

(szeretnék családot is később,de nem akarom h ilyen frusztrációkra épüljön a kapcsolat, meg az egész.)


mit tanácsolnátok egy embernek a ki kb. a 0ról indítja az életét ?


2013. márc. 11. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
óriás*)))
2013. márc. 11. 22:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit mondasz azt teszed, megbízható és őszinte vagy, rend van körülötted. Képes vagy önálló életre, elszánt vagy a munkádban, nem szórod el a pénzed, vannak terveid, melyeket képes vagy megvalósítani.
2013. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dani900 ***** válasza:

Így: http://www.youtube.com/watch?v=_ILWy9kYo00


És érdemes a könyvét is elolvasni erről a témáról.

2013. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen vagyok ebben a helyzetben. A linkelt videóban egyébként okos és igaz dolgokat mondanak, viszont segíteni ez senkinek nem fog. Csak annak, aki előszeretettel kritizál mást, és nem talál elég témát enélkül. Tudom, tapasztalat...
2013. ápr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!