Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van ebből kiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ebből kiút, van, akinek sikerült végül megtalálnia a párját annak ellenére, hogy ronda?

Figyelt kérdés
Mostanában sokan elutasítottak, amint meglátták aképemet, aztán a személyes ismerkedésnél is élből lekoptatnak a lányok vagy azt hazudják, hogy van pasijuk. Ráadásl a saját tesóim is lerondáztak már rengetegszer, az ősök sincsenek velem, ők sem hangoztatnák, hogy nem is vagyok ronda, vagy, hogy nem is vagyok annyira ronda, senki sem jelzi, hogy ne lennék ronda, hogy lenne esélyem barátnőre. A lányok is csak a külsőt nézik és egyből lekoptatnak, amint látnak képet, van, aki nyíltan le is rondázott már, nem is egy lány, mintha én egy érzéketlen kő lennék, akivel bármit megtehetnek, nem is értem, hogy nem veszik észre, hogy nekem ez mennyire fáj és közben folyton azon lennék, hogy megfeleljek legalább egy lánynak bejöjjek, de hiába minden, semmi. Egy lánynak sem kellek és mostanság ismét egyre jobban befordulok, utálok kimenni is emberek közé, mindenkiben a rosszat látom és gyakran gondolok az öngyilkosságra is, mert nem tudom, hogy lenne már jobb az életem, így huszonévessen, még sosem volt barátnőm, senkinek sem kelllettem és egyre jobban felőröl, nem bírom már sokáig, érzem. Nem értem, miért nem kellek egyetlen egy lánynak sem, amikor sok ronda lánynak és sok ronda fiúnak is van párja, de engem még a csúnya lányok is lerondáznak és elutasítanak, pedig az utóbbi időben már szándékosan nem is foglalkozom a külsővel, teljesen csúnya lányoknál próbáloztam, direkt azrét, mert azt hittem, ők bennük több jóság van és nem akkorák az igényeik külsőt tekintve, de szomorúan tapasztalom, hogy nem így van. Már teljesen értelmetlennek látom az életem, hiszem sosem lehetek boldog, sosem lehet barátnőm, sosem lehetnek gyerekeim sem. :(

2013. jan. 29. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem annyira ronda, hogy ne legyen aki megszereti. De ha gondolod küldj képet, mert kíváncsi lettem.
2013. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néha rosszul stratégiáztok. Egy szép nőnél is több esélyed lenne- hogy megkedveljen, benső alapján "szépnek" lásson.


Egy csúnya lány ritkán gondolkozik úgy, hogy ő csúnya és beéri csúnya fiúval.

Inkább arra hajlik, hogy az igényességével, ízlésével feljavítsa a külsejét. Lám, ő milyen jó pasit fogott.

Egyébként el kellene ismernie saját csúnyaságát: neki nem jutott más, csak egy előnytelenebb külsejű.


Egy szép nő viszont (akinek szintén fontos a külső) legalább ezzel nem foglalkozik. Sőt, még szebbnek érezheti magát melletted. És kegyesnek, jóságosnak, egyes nőknél az is "egó".


Bár ez így hülyén hangzik, de szerintem érted.

2013. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit a második mondott. Engem gondolkodóba ejtett...
2013. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már valaki szebbnek érzi magát a szerelménél, az nem szereti igazán.
2013. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne állj ennyire negatívan hozzá. Próbáld a belsőddel ellensúlyozni a külsőd. Legyél kedves.
2013. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Előre szeretném mondani hogy nem a kioktatás a célom. Szerintem ne dobd el magadtól az életet gondolj bele van mit enned nem lőnek rád vagy nem gyulladt ki a disco ahol buliztál... Érdekes tudodd hogy rosszul viseled ha azt mondják neked hogy "ronda" viszont te a lányokkal apcsolatosan simán használtad hogy "csúnya" "ronda" "nem szép" Tudom hogy a mai világ sok esetben a külsőségekről szól ezen sem te sem én nem tudunk változtatni viszont azzal senkine nem teszünk jót hogy magunkat marcangoljuk e miatt. Én a helyedben megmutatnám a világnak hogy igen te is itt vagy és csak azért is utcára mennék a helyedben és találkoznék a barátaimmal ha jön a tavasz sétálgatnék, nem tudom meginnék egy jó sangriát sportolnék koncertre járnék stb. Ne csak a külsőd kössön le és lazíts. Tudom könnyű ezt mondani és azért merek ide írni mert nekem is meg klellett küzdenem magammal. Tudod van egy keleti mondás a létra midnenkiben megvan és ő dönti el hogy felmászik-e rajta vagy sem. Szóval? Megteszed az első fokon a lépést?
2013. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak "csúnyább" férfi ismerőseim és a legtöbbnek van, de legalább volt már barátnője.


Azok alapján, amiket leírtál nem csak a külső okozhatja azt, hogy egyedül vagy.

Így nőként kicsit rémisztő egy olyan pasi, akinek semmi önbizalma és kb. fél a közeledben. A szövegkörnyezetedből nekem valahogy ez jött le. Magasfokú önbizalomhiány, vagy ez inkább már saját magad totál leértékelése. Ez sokkal taszítóbb, mintha valaki csúnya.


Én is voltam csúnya, tudom milyen érzés volt. Máig élnek bennem az emlékek, hogy mennyit sírtam emiatt. Meg azt hittem, mint te, hogy örök magányra kárhoztatok.

Belekezdtem egy durva fogyókúrába, sok változtatást csináltam magamon. Volt eredmény, de pasi még mindig sehol. És még mindig sehol. Pedig már egyáltalán nem voltam csúnya. Szerencsére a természetanya egész jó lapokat osztott nekem, csak a sok zsír eltakarta:D


Rá 1 évre megvolt az első pasim. Az volt a mérföldkő. Pocsék egy kapcsolat volt, de utána folyton jöttek az ajánlatok. Mindig egyre több.

Fogalmam sincs mi változott, talán csak én. Utána már nem féltem, hogy nem fogok kelleni senkinek sem.

Valahol ezt az emberek talán megérzik. Mára annyira kinőtt ez a dolog, hogy kapcsolatom van, utcán is többször leszólítanak.


A sztoridra visszatérve én sem kellettem csúnya fiúknak se, amíg csúnya voltam. Kövér mondjuk így. Mindenki mást választottak helyettem, szörnyű volt.

Egy ember volt belém "szerelmes" csak addig. Ő egy nálam 4 évvel fiatalabb (én voltam 16). nagyon dagi, kopasz kissrác volt. Vele értelemszerűen nem kezdtem.


Na mindegy lényeg az egészben, hogy ne add fel. Én a helyedben neten ismerkednék. Tölts fel képet, az a tiszta és próbálkozz.

2013. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző teljesen jól beszél.- Az a lényeg, hogy kihozd magadból a legtöbbet, ne add fel. Mondjuk mondon ezt úgy, hogy hasonló cipőben jérok, de én már feladtam. 34 éves nő vagyok, úgyhogy jóval idősebb mint te, de nem ajánlom, hogy ennyi idős korodig várj. Tessék aktivizálni magad és szépíteni a külsődön amennyire csak tudsz.

A másik lényeg, ahogy előttem is mondták, hogy légy bátor, nem túl szép látvány egy tutyi-mutyi férfi. Próbáld meg megerősíteni magad és tojd le, hányan utasítanak vissza. Ezzel csak ők vesztenek, erre gondolj. Akarsz-e valóban olyannal lenni, aki a külsőd miatt visszautasít? Ugye nem. Hajrá, előbb-utóbb megtalálod a párod.

2013. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!