Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van kiút, vagy teljesen...

Van kiút, vagy teljesen reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

Évek óta(kisebb szünetekkel) magányos vagyok és annak érzem magam(kevés haverom van,de sajnos ők is szerencsétlenek)


-Depresszióval kűzdök(oyan,mintha egy sötét verem legalján lennék.Állandóan belső leki fájdalmakat és szomorúságot érzek,olyan,mintha sírnék belülről.


-Életten vagyok.Nincsen életem bár csinálok ezt azt,de nincs igazi életem.


-Iszonyatos szeretet hiányom van és ebbe már már tejesen bele betegszek.


-Rettenetesen hiányoznak a régi barátaim főként egy aki számára nem vagyok fontos...


-Rettegek a magánytól és az egyedüléttől...


Tudnátok vmi féle tanácsot adni?


Kiváló szakembert ajánlani Bp-en? Vagy valamiyen tanfolyam? Gyógynövényes hangult javító?


Kérlek hasznosítható tanácsokat írjatok és ne kisregényt,mert azt nincs erőm végig olvasni!



Nagyon köszönöm! :)



22 év



2013. márc. 12. 00:24
1 2
 11/19 dani900 ***** válasza:

én is voltam a saját poklomban, volt pár borzalmas évem, az összeomlás határán voltam, azért tudom, nem segít a gyógynövény sem, az csak csillapít ideig-óráig.


Az önbizalomért nagyon keményen meg kell dolgozni, nap mint nap, én is ezt teszem, majdnem mindig van olyan, hogy félek megtenni, de most már tudom, hogy csakazértis megteszem, mert csak akkor leszek elégedett önmagammal, és este büszkén nézhetek tükörbe. Amúgy én is pont 22 vagyok, és nem is olyan rég még én is hasonlóan éreztem.

2013. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

23:23


Egy bizonyos mértékig igen.

2013. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es válaszolÓ:és Rajtad mi segített??
2013. márc. 13. 14:51
 14/19 A kérdező kommentje:
Ha esetlegh pár mondatban le írnád azt megköszönném. :)
2013. márc. 13. 14:51
 15/19 dani900 ***** válasza:

Nekiálltam olyan dolgokat megtenni, és kimondani amit addig nem mertem, féltem tőlük.

Ezek után is félek dolgoktól, de tudom, hogy épp ezért kell megtennem, kimondanom, hogy egy újabb megpróbáltatás árán még nagyobb önbizalmat szerezzek.

Ha úgy tetszik, a félelem legyőzése az ára a saját önbecsülésünknek. Minél nagyobb félelmet győzünk le, annál nagyobb önbizalmat kapunk cserébe. Ez MINDIG így van.

Fel a fejjel, fél mindenki, de nem mindenki elég bátor, hogy elfogadja, és szembenézzen vele.

2013. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 dani900 ***** válasza:

És te félsz elmenni a pszichológushoz?

Akkor már tudod mit kell tenned...

2013. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

15-16:Köszönöm! :)


Nem egyátalán nem félek... :O

2013. márc. 13. 17:50
 18/19 dani900 ***** válasza:

Akkor tegyél meg olyat, amit régóta érzed, hogy meg kéne tenned, vagy el kéne mondanod, de nem mered.

Ez ad majd önbizalmat, ha vagy elég bátor.

2013. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 13. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!