Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen könyv olvasása segít...

Milyen könyv olvasása segít hozzá, hogy jobban szeressem önmagam?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem szeretem magam eléggé. Ha egy szép lány kapcsoaltot akarna velem, nem mennék bele, mert kevésenk érezném magam. De az élet egyéb területén is könnyedén átlépnek rajtam mások. Nem tisztelem magam, és ez nagyon nagy probléma. Pszichológusra nem adnék ki pénzt, mert szeretem a dolgaim magam megoldani, és fösvény is vagyok. Meg gazdag sem vagyok.

De a legjobban tényleg az zavar, hogy nem teszek meg mindent magamért, és nem vagyok képes kapcsolatra.



2013. márc. 12. 20:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
és te, hogy haladsz?
2013. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 dani900 ***** válasza:

Nocsak, előkerülnek a rokonlelkek....

Ha van kérdés tegyétek fel, és talán lesz rá értelmes válasz is :)

2013. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem csak kérdéseim lennének amúgy, de már annyi, hogy inkább hagyom érvényesülni a többieket! :)
2013. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
én azt szeretném kérdezni, hogy milyen tanácsot tudnátok adni, hogyan tudnám elfogadni önmagam?
2013. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad, szeressed magad, mert nem tudsz más bőrébe belebújni, magadnak kell boldogulnod, elfogadnod azt ami van, és kihozni belőle a legjobbat, amin lehet változtatni! Ennél hasznosabb tanácsot nem tudok adni! De hátha valaki igen!
2013. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!