Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kollégiumi és a középiskolai...

A kollégiumi és a középiskolai gólyabálon tényleg nagyon megszívatják az első éveseket? Főleg akik kicsi termetűek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Szopni fogtok
2013. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, de ez sulitól függ szerintem.

Nálunk minden évben egyre lazább, mármint úgy értem, hogy minden évben lehet látni, hogy alig lehet szívatni már az elsősöket.

Mikor mi voltunk elsősök mi még kaptunk szívatást valamennyire, de sokan mondták hogy régebben sokkal durvábbak voltak, a miénk kis lófing volt :D

Na szóval ez sulitól függ, legfőképpen a tanároktól szerény véleményem szerint.

Kérdezz meg egy gyereket abból a suliból ( ha ismersz valakit onnan ) hogy milyen is az a gólyabál náluk.

2013. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a bátyám oda jár ő most harmadikos ő mondta jövőre ők fogják ugyanis a gólyabált (illetve idén szeptembertől) szervezni ő mondta hogy akik apró termetűek (én a 148 cm magasságommal eléggé annak számítok) azok nagyon kapják
2013. márc. 15. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ezen múlik, hogy a kis termetűeket szívatják, akkor ne parázz. Gondolom még nem serdülsz vagy még nagyon az elején jársz, és még nem kezdett a szervezeted drasztikus növekedésbe ami már bármikor bekövetkezhet :D Lehet hogy fél év alatt nősz 20 cm-t és már nincs is probléma.

A tesódat amúgy nem tudod megkérni, mivel ő is a végzősök között lesz, hogy téged ne szívassanak annyira?:D

2013. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom :(
2013. márc. 15. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyen szakközépiskolákban meg ilyenekben szerintem nyugodtan félhetsz (de persze nagyon függ sulitól), a volt gimimben szinte semmi nem volt, se a kolis, se a sulis szivatás, meg most a másikban sulimban az én osztályom szervezte, hát ez se volt valami nagy szám. Inkább olyan feladatok vannak amiket ha nem tudsz megcsinálni esetleg beégsz, de ami csak arra megy ki, hogy megalázzanak, az szerintem nem normális :D
2013. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
aranyos lehetsz :D
2013. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aranyos? miért?
2013. márc. 17. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk annyi volt a szopatás hogy a nagyok év elejétől decemberig (akkor volt az avató) azzal szopattak hogy mennyire meg fognak minket szopatni xD Aztán el jött a szopatás napja. Reggel felkeltettek (vagyis hajnalban) és volt egy reggeli torna ( ez volt a legrosszabb a napba). Aztán este jókat hülyültünk :D Nálunk szinte semmi sem volt. :) A sulisan ne is kérdezd mert ott szinte semmi nem volt... XD
2013. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!