Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érzitek néha úgy, hogy...

Nem érzitek néha úgy, hogy unalmas az életetek, és kéne valami izgalmasat csinálni?

Figyelt kérdés
Mert én igen. 22 évesen (az átlagéletkorral számolva) már leéltem az életem harmadát. Szeretnék egy izgalmas, élménydús életet. De nem ejtőernyőzésre gondolok, meg hasonlókra, mert ma már extrém sportokat is sokan űznek, hanem olyanokra, mint pl. körbeutazni a Földet pénz nélkül, megismerni más országokat, civilizációkat. Vagy nézzek inkább több sci-fi -t?
2009. szept. 17. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pénz nélkül utazni nekem túl kalandos lenne, mi van ha... Szóval érted, ha nem tart el senki és nincs lóvé, sajnos be kell állni az unalmas sorba. Ez ilyen.
2009. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy statisztikailag leélted életed harmadát(de inkább csak a negyedét) , ettől függetlenül csak most kezdődik az igazi életed, mert most vagy felnőtt...Gyerekként nem csinálhattál semmit nyilván, kamaszként meg szintén(kkivéve a bulizásokat)..Spórolj és a sporolt pénzből utazz el.. Ha pénz nélkül akarsz utazni, akkor Te még igencsak éretlen vagy...:S
2009. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha beteszem magam egy szállodába, és azt nézem meg, amit az adott ország mutatni akar magából, akkor az számomra unalmas, mert érzem, h csak meg akarnak élni belőlem, a túristából. De ha csak annyi pénz van nálam, h vissza tudjak jönni, ha minden rosszul sül el, akkor ismerem meg igazán az ottani életet, mert kénytelen leszek ott dolgozni, spórolni, megismerni a helyet, az ottani embereket. nem hangzik jobban ez az utóbbi?
2009. szept. 17. 17:37
 4/18 A kérdező kommentje:
Magyarországon a férfiak születéskori várható élettartama 68,7 év. tehát a 22 inkább a harmada.
2009. szept. 17. 17:40
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

"mert kénytelen leszek ott dolgozni, spórolni, megismerni a helyet, az ottani embereket. nem hangzik jobban ez az utóbbi"

Ezt úgy nevezik, hogy külföldön vállalsz munkát. Mi ebben a hihetetlen izgalmas?

2009. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt senkiben nincs kalandvágy!

Üdv! Egész életemben arra vágytam, hogy egyszer csak fogom magam, felszállok egy vonatra, és voltam, nem vagyok. Új, küzdelmes, IZGALMAS élet. Én bármikor belemennék, ha nem lennének itt hozzátartozóim és barátaim.

2009. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondoltam rá, még mikor kicsi voltam. Aztán közölték, a jegyhez pénz kell, külföldhöz vízum, munkavállaláshoz engedély.
2009. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én folyamatosan ezt érzem, amikor épp nem csinálok semmi izgalmasat. csak a pénz korlátol, ha lenne bőven, akkor mindig valami újat csinálnék. :)
2009. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

igen

de ahhoz pénz kellene

2009. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vissza a jövő-ben 3 részét
2009. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!