Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Feszülök, megfelelni akarok,...

Feszülök, megfelelni akarok, szégyenlem magam, nem tudom memgutatni magamat senkinek, és miért ilyen nehéz ezek a dolgok megmutatása?

Figyelt kérdés
Mindenkinek eleget akarok adni, egész nap álmos vagyok lefáradt, feszülök, nem tudok mit kezdeni magammal, nem nagyon van barátom, a környezetemben nincs senki akivel tudnék barátkozni, mert mindenki teljesen más mint én, és én magamból teljesen mást mutatok mint amilyen vagyok. És félek megmutatni magamat, mert mit reagálnának? Nem bírok nyugodt lenni, és még izzadok is...
2013. márc. 30. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
elsősorban: milyen vagy és miért félsz megmutatni?
2013. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amit adok magamból az bunkó, rondán beszélő, makacs ember, pedig egyik sem vall rám. És emberek között automatikusan ilyen leszek, és félek ez ellen tenni, mert már évek óta ez a megszokott mindenkinek hogy ilyen vagyok, és a reakciók miatt félek.
2013. márc. 30. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
minek bunkóskodsz? csodálkozol ha nem kedvel senki? legyél már önmagad
2013. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a téma, bennem is van hasonló, nem ilyen mértékben, de van.
2013. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Javaslat: AZONNAL adj le a megfelelnivágyásból és élj magadnak!


Ha laza vagy, az megy át a környezetedre is rólad, még hamarabb eléred a hőn áhított elfogadást, elismerést.


Bár én már jó ideje ezt a faktort, pont a saját nyugalmam miatt tudatosan kiiktattam az életemből.


Nem én esdekelek a mások általi elismerésért, hanem dolgozzanak meg a mások azért, hogy én elismerjem őket. Érted a különbséget?


Egy példa, bár rossz példa, de átvitt értelemben ide is beillik: fiatalon engem is rá akartak szoktatni a cigire. Megkóstoltam és semennyire sem ízlett vagy tetszett. Totál nem. Nem is kértem többet. Egyik "haver" azt mondta, hogy ha közéjük akarok tartozni, a barátjuk akarok lenni, akkor pedig szívni fogom. Mire én: öő, gyerekek, ti nem lehettek az én barátaim, ti nem tekinthettek rám közétek tartozóként, ha a cigizéssel zsaroltok. Ennyi.

2013. jún. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!