Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A volt pasim miatt öngyilkos...

A volt pasim miatt öngyilkos akarok lenni!?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi a helyesirasi hibákért.

az egesz ott kezdodott ugye h osztalytarsak vagyunk mind a ketten 8. osok tavaly jártam vele egy két hétig de nem értem hogy hogyan jöhettem vele össze visszagondolva egy taszito személyiség. Szoval szakitottam vele mert bunko volt azt talaltam ki h van egy másik pasim de rájott h kamuzok és MEg AKART ÖLNI a barátnőm szerencsére le tudta állítani mielött suliba taliztunk volna. Azota megnyugodott bocsanatot kert és probalta magat visszaédesgetni de nemet mondtam neki. azota 1.5 éve folyamatosan zaklat bámul rámir facebook on h mi a bajom stb. mondtam neki h hagyjon ezt eljátszotta kb 2 hetente de a mai kib@szta a biztositékot. azt irta h szép volt ma a tangád nyuszi (b@romira nem volt rajtam tanga a fekete vékony övemre hitte, nem szoktam tangát hordani istenem 14 éves vagyok). elegem lett tudom még 2 honapom van hátra utána remélen soha többet nem látom de ez igy nem jo amikor rámnéz vagy rámir az elb@ssza a napomat egész nap sirok, szomorkom. A drága barátnőim meg szo szerint le se sz@rnak inkább ott hagynak egyedül ülni a padon csakhogy vele ökörködjenek szoval csak tőletek várhatok segitséget (a szüleimet nem érdeklem csak a kistesoimmal foglalkoznak). Ezt is sirva tudom csak leirni mert ahányszor eszembejut olyan mintha marcangolnának. Jah és leirom mielött félreértené valaki: nem vagyok rib@nc egy komoly kapcsoltom sem volt nem csokoloztam még és $zűz vagyok nem hordok tangát kivágott felsőket, cicagatyát. Szóval már ott tartok h nektek könyörgöm h segitsetek!? (kérlek ne sértegess mert igy is kész vagyok)



2013. ápr. 3. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi. Csak egy átlag tizenéves vagy. Eltelik pár év, és visszasírod ezeket a komoly problémákat, amiért "meg akartad ölni magad".
2013. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem szólj egy fiúnak, hogy segítsen. (fiú vagyok) ha valaki megakarná ölni a barátom (mert létezik fiú-lány barátság) biztos agyonverném..
2013. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 kommentelo de nekem most szar

2. de aranyos vagy \(^.^)/ van egy bátyum de nem merem neki elmondani fiu haverjaim meg már beszéltek vele de hajthatatlan ha valaki szobahoz akkor egyből üt-vág multor pl beleb@szot suli termének ajtajába ott is maradt a nyoma persze intot kapot de...érted :( mondjuk az tartja bennem a lelket h még 2 honap és vége mindennek

2013. ápr. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!