Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A 21-es számnak van valami...

A 21-es számnak van valami jelentése? (sokszor találkozom vele mostanában) - ( nem vagyok babonás XD)

Figyelt kérdés
Nem tudtam hova írjam, hát gondoltam itt "jó" helyem lesz a kérdésem.:D
2009. szept. 22. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja, és:2012 december 21. 21 12 2012 201 21
2009. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Látom rég volt a kérdés feltéve ,de én pont ilyet kerestem.

Engem már kb 2 éve követ a 21-es szám :) De komolyan először gondoltam ugyan már ez nagy véletlenek egybeesése ,hogy folyton akkor nézek az órára mikor 21:21 van ,de azóta már mindenhol ha laptopnál ülök ha tv-ben nézem a teletextet akkor is mindig mindenhol pont 21-es számmal találkozok. Nem igazából vagyok babonás. És egyébként kedves kérdező én is 26-án születtem :D

2010. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:-) Melyik hónapban?
2010. márc. 9. 14:43
 14/16 anonim válasza:

június hónapban :) de nem már nem hinném el hogy te is.

Különben ma megint meghülyültem már ettől a számtól folyton a 21-esbe ütközöm .

2010. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szeiler Gábor válasza:
Sziasztok! Én is gyakran találkozom a 21-es számmal pl 21óra 21 perc heti szinten 2-3 szor és ez kb 1 éve folyamatosan. Igazábol a tapasztalataim alapján nem tudok rá én sem magyarázatot adni. Biztos hogy van valami jelentése csak még nem jöttem rá. Véletlenek meg nincsenek 21:21 valamit jelent. Tisztelettel :Sz.G.
2011. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A 21-s nagyon szerencsés szám......

A 21-s az egyik legjobb szám a számmisztika szerint. S Nekem az egyik szerencseszámon is.

S mivel három fajta energia is benne van a 2, / empátia, intúíció/

az 1, / az erő, az energia/ s ebből ha összeadjuk kapunk egy hármast 3 / a kommunikáció, kreativitás, mozgékonyság/

Hát röviden ennyi.

Hogy egyes számok sűrűn előfordulnak az életünkben, az szerintem nem véletlen.

Én a 3-s számmal vagyok így. Mivel testvérem 2003-ban született.Nagymamámnak 13-án van a névnapja. Elemiben 3. voltam a naploban.

Apukám 3 évvel idősebb Édesanyámtól.stb...

2014. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!