Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "ahogy jön" vagy küzdeni a...

"ahogy jön" vagy küzdeni a célokért?

Figyelt kérdés
Régebben úgy éltem, hogy igazából bizonyos határokon belül le**tam mindent, nem stresszeltem semmin, és végülis minden jól alakult, jól éreztem magam. Ez megváltozott, ha jól emlékszem azzal, hogy testépítésbe fogtam, s mint tudjuk, ahhoz komoly kitartás kell és akaraterő. Ez az életembe is átsugárzott, de már úgy érzem negatív irányba. Mindenen stresszelek, mindenhol a maximumot próbálom nyújtani, azért, hogy néha elérjem a kitűzött céljaim. Már kezdem úgy érezni, azoknak van igaza, akik úgy élnek, mint én régen. Az az életmód/gondolatom emberi gyengeség vagy a boldog élet titka?
2013. ápr. 10. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vannak céljaid akkor benne van a pakliban, hogy nem éred el őket. Ha viszont nincsenek és teszel mindenre magasról akkor nem igen érhet kudarc. Ha úgy érzed jobb volt a bele***rok mindenbe korszak, akkor próbálj meg visszatérni ahhoz.
2013. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aurea mediocritas.
2013. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küzdeni, én nem vagyok a mázlista, aki mindent megakpott, 16 évesen már azért dologztam nyáron, hogy érettsigire vehessek egy használt kocsit. Tanultam az ösztöndíjért, mert amugy a szüleimnek nem lett volna pénze egytemre és nekem pedig csak olyan tehetségeim vannak, amit tanulmányok nélkül nem lehet kamatoztatni.
2013. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napi szinten tenni a célokért, de közben kiélvezni a pillanatot, a cél felé vezető út minden lépcsőfokát. Az odavezető út nagyobb örömet okoz, mint maga a cél elérése. Sokan görcsösen csak a célra koncentrálnak, és belső ürességet éreznek, amikor elérik azt.
2013. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előzőnek is igaza van, de sztem fontosak a célok, csak néha át kell gondolni, hogy még mindig jó irányba mész-e. Sztem tedd ezt, és úgy jársz mint Arnold: ugyanazzal az elszántsággal egész másban is a maximumot tudta elérni.
2013. ápr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!