Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van aki annyira utálja...

Más is van aki annyira utálja magát, hogy képtelen élvezni az életet és inkább bezárkózik?

Figyelt kérdés

Annyi utálat van bennem saját magam és a múltam iránt, hogy nem tudom élvezni már az életet, de hogy nem élvezem az pedig teljesen felemészt. Mihez kezdhetnék így magammal?


24/L



2013. ápr. 23. 18:06
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én, amikor rámjön az önutálat bevágok pár nyugtatót. Ebből kifolyólag folyton nyugtatóval tömöm magam.

Talán ha kilépnél a kis világodból olyan "szörnyűség" fordulna elő, hogy valaki megszeret, mert ne mcsak a hibáidat látja és hangsúlyozza ki, hanem a jó tulajdonságaidat is, amikről te nem veszel tudomást

2013. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!