Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Ezen csak...

Miért vagyok ilyen? Ezen csak pszichológus tud segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval a problémám,hogy magamat egy csődnek találom és irigy vagyok mindenkire.

Elnézegetem 1-2 celeb képeit,hogy mennyire gyönyörűek,sikeresek.. És én sehol nem vagyok. De ez még hagyján,mert oké álomkép.. De a nálam sokkal szebbnek tartott barátnőimről is ugyanezt gondolom.Hogy én nekem miért nem lehet olyan orrom/szám/alakom..

Pask terén is egy 0 vagyok,régóta vagyok egyedül.

Egyszerűen nem tudom,hogyan tudnám magamból a legjobbat kihozni,mert azt se tudom milyen haj áll jól,folyton változtatni próbálom a stílusom,próbálok az általam irigyelt barátnőkre/hírességekre hasonlítani,de hát hiába..

Ha szerdán egy vékonyabb szájú lány tetszik akkor megnyugszok,hogy nekem is olyan,de pénteken azt mondom,hogy basszus nekem miért lehet szép vastag depressziós leszek,hogy mért nem lehetek olyan.


2013. ápr. 27. 20:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és emellett álmodozom arról,hogy valami szépségversenyen elérek talán egy 3.helyezsét ,de sosem fogok megszépülni:/
2013. ápr. 27. 21:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg magadat nem a küsőddel, nem a testeddel azonosítani. Nyílván vannak úgynevezett belső tulajdonságaid. Mondjuk jószívű vagy. "Jó a szivem, ez a szexepilem".. Tudom , a mai világ a Gazdagok és Szépek jelszót követi, ők csak a menők. De te járjál a kedvesség, jóság útján. Ha ezt el tudod fogadni és ebben megnyugszol, akkor nem fogsz örökké keseregni.

Ha nem fogsz örökké keseregni, és irigykedni, akkor az arcvonásaid megenyhülnek, megszelidülnek, és még szép is lehetsz, a magad sajátságos módján. Nem hiába mondják, hogy az arcot a az dísziti legjobban, ha a belső jóindulat kívül megjelenik. És a mosoly a legszebb ékszer. Próbáld ki a tükörben. Állj a tükör elő, gondolj arra a lányra kedvesen, jóindulattal gondold azt, hogy milyen szimpátiát érzel felé, és egyszercsak szépnek fogod látni magadat ott a tükörben.

2013. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
majd felnősz te is, nyugi.
2013. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szard már le a nyomorék, celebkrvákat. Mögöttük áll egy 50 fős brigád, akik csak azzal foglalkoznak, hogy a lehető legjobb színben tüntessék fel az adott személyt, naphosszat ügyelnek a sminkjére, a hajára. Egy átlagembernek sose lesz ilyen törődés a háta mögött, éppen ezért nem is kell mérvadónak lennie. Trükköket, egy kis ihletet meríthetsz belőlük, nem mondom, nekem is volt már, hogy azért vettem meg valamit, mert láttam az XY sztárocskán, de csak akkor, ha nekem is jól állt. Ellenkező esetben nagyon hülyén jön ki.

Sokáig rágtam én is magam ilyeneken, aztán próbáltam kicsit objektívabban nézni az adott barátnőt és láttam, hogy pl. mekkora a combja, vagy nem is olyan szép az orra, ettől kicsit lenyugodtam. Gonoszság, de így van, hisz senki se tökéletes.

2013. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy a celebek olyan szépek smink nélkül! Tessék pár példa:

[link]


[link]


[link]


[link]


Vagy akár csak írd be keresőbe, hogy sztárok smink nélkül. Hidd el te szép vagy gy ahogy vagy! Írtad, hogy: "Ha szerdán egy vékonyabb szájú lány tetszik akkor megnyugszok,hogy nekem is olyan,de pénteken azt mondom,hogy basszus nekem miért lehet szép vastag depressziós leszek,hogy mért nem lehetek olyan." Nem csak az lehet szép akinek telt ajkai vannak. Itt van pl Jennifer Aniston ( [link] ) és gyönyörű! Ahogy pl Angelina Jolie is akinek viszon telt ajkai vannak ( [link] ). A szépség nem attól függ, hogy éppen teltek e az ajkaid vagy sem, avgy hogy milyen színű/hosszúságú a hajad. Nézz úgy a tükörbe, hogy nem a hibáidra koncentrálsz, hanem összességébe nézed magad! Ugye, hogy te is gyönyörű vagy?

2013. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!