Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék vidámabb lenni...

Hogy tudnék vidámabb lenni legalább erre a pár napra?

Figyelt kérdés
Elég rossz kedvem lett most így ballagás előtt, eddig valamivel vidámabb voltam. Lehet csak az izgulás miatt de nem tudom, hogy fogok így szerenádkor, banketten vidám lenni. Elég csendes vagyok igaz kezdtem feloldódni az utóbbi pár hónapban most viszont teljesen vissza estem. Talán ha meglesz az érettségi sikerül vidámabbnak lenni :) 18f
2013. ápr. 28. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is most érettségizek :D

Bár egyáltalán nem izgulok. Teljesen nyugodt vagyok.

Én is az a tipikusan csöndes, megfigyelő ember vagyok, de az a típus aki mindenből inkább kimarad valahogy most még én is rész veszek a dolgokban. Szóval amíg szórakozol addig felejtsd el az érettségit :) Hangolódj rá a többiekre. Én ahogy figyelem az osztályomat jobb kedvem szokott lenni. Mostanság elég szórakoztatóak tudnak lenni :D

Sok sikert az érettségihez!

2013. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :)
2013. ápr. 28. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!