Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ez hülye kérdés lesz: D...

Most ez hülye kérdés lesz: D Álmodtam valakiről. Hiányzik. Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Na jó,hogy ne tűnjön olyan idiótának a kérdés,kifejteném kicsit. Szóval álmodtam egy sráccal,szimpla történet,összeismerkedtünk,és nagyon tetszett..nem tudom,ki lehetett az,még soha nem láttam, de nagyon megfogott érzelmileg..álmomban!:D Viszont reggel annyira a "hiányát" éreztem,pedig csak egy álom volt,nem is tudom,létezik-e ilyen külsejű fiú vagy akármi.Ezzel az álommal mit kezdjek? Szó szerint érzem a hiányát. (Nincs barátom,nyilván emiatt van..de nem általánosságban érzek hiányt,hanem az az egy srác kell(ene) ) Fura..:S:D Hasonló történetek? Vagy csak én vagyok ilyen bolond?:)
2009. szept. 28. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

nem vagy bolond. pasihiány. ha 18 és 22 közötti vagy, írj privátot, hátha tudok segíteni (mert nincs barátnőm)

:)

2009. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát megvan álmaid lovagja, mostmár csak az kell, hogy a valóságban is megjelenjen!

Csak vicc természetesen, de van valami valóság alapja. Vagy annyira konkrét elképzelésed van arról, hogy kit szeretnél magad mellett tudni, vagy láttad valahol a pasit, és beleépitetted a magad kis világába, vagy...

Annyi a lehetséges válasz, fura dolgokat tud produkálni az agyunk, főleg az a része, amit nem tudunk kontrolálni. Megnéztem neked az álombéli jelentéseket is, a férfi jó egészséget, a szivfájdalom kedvest jelent. Összerakva fogalmam sincs, nem értek hozzá, csak a kiváncsiságom elégitettem ki.

Szerintem mindent összevetve is, egy jó álom volt, szerintem valaminek az előrejelzése, de ezt csak én gondolom igy.

Nem vagy egyedül ezekkel a dolgokkal, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nagyon sokszor, nagyon furcsa dolgokat élek át, de ez itt nem az én oldalam, nem magamról szeretnék beszélni.

Még valamit szerettem volna megkérdezni: megjegyezted az illatát? Volt egyáltalán illata?

2009. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet,hogy egy medencében voltunk.:D Kicsit bonyolult sztori volt,és nyugodtan írhatsz a saját tapasztalataidról is!:) Egyébként 18/L
2009. szept. 28. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt már..:Dnehezen éltem túl hogy az a srác aki elvitt jégkorizni meg virágott hozott és kis cuki csak az álmomba létezett..mondhatni álmaim lovagja :)
2009. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen 18/L, ja és nem vagy bolond.
2016. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!