Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudok tenni az ügyben ha...

Mit tudok tenni az ügyben ha sokat panaszkodom mert hajlamos vagyok rá . Azon kívül hogy mindig tudatosítom magamban? Mit tudtok tanácsolni, milyen trükkök vannak? Amúgy próbálok optimista lenni!

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy a panaszaim reálisak és őszinték és és nem mindenben van így,keresem a pozitív dolgokat és megy is egy ideig de utána, vagy belefáradok vagy őszintétlennek érzem később magam veletek is így van ti mennyit panaszkodtok?
2013. máj. 6. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szoktam, pedig lenne rá okom. Rajtam kívül mindenki csak panaszkodni tud, pedig alig van okuk rá, és nekem ebből annyira elegem van. Valaki azért sír, mert nincs elég pénze, habár százezereket keres, én húszból élek szegényesen, más sír a párkapcsolata miatt, nekem sose volt senkim, folyton egyedül vagyok, mégse siránkozok. Jó, ha kiadja magából az ember, de azért mértékkel.
2013. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia van bennünk közös nekem sem volt senkim,én is annyiból élek (elég régóta) és egyetértek, szerintem is mértékkel vagy egyáltalán ne!!Köszi a válaszodat!
2013. máj. 6. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!