Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szerettek az életetekben...

Mit szerettek az életetekben és mit nem?

Figyelt kérdés
Van olyan aki inkább nem is élne?

2013. máj. 7. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Élni kell,ha már megszülettél.Az életedet magadnak kell megtölteni tartalommal.Rajtad múlik,minek örülsz,minek nem.

Én már annak is örülök,hogy süt a nap.

2013. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
arra nem tudok válaszolni, hogy mit szeretek az életemben. ezt így nem lehet elmondani. most soroljam fel a dolgokat/embereket akiket szeretek? könnyebb megfogalmazni, hogy mit nem. alapjában véve a rendszerrel van baj. az ember tanul, utána dolgozik, és közben megöregszik. és sokszor az álmaink megvalósítására nincs lehetőség. vagy pénz vagy idő miatt. például, ha valaki utazni szeretne, ahhoz kell pénz. azt valahonnan elő kell teremteni, akkor már belekerül a mókuskerékbe... és manapság az ember fél, hogy elveszíti az állását. nyilván, ha valaki nagyon szeretne valamit, azt előbb utóbb kivitelezi, de azért nem egyszerű. nem mondhatom, hogy na most már elegem van mindenből, pihenek 2-3 hetet.. meg a társadalmi elvárások..
2013. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából az életemnek mint az éremnek két oldala van. Az egyik amit szeretek, a barátaim amiket velük átéltem, ahogy felnőttünk együtt, az a rengeteg történet, minden.


A rossz oldalam hogy van egy borzalmas bizonyítási kényszerem a világ felé. Meg akarom mutatni hogy én vagyok valaki, valamit elértem. Ezzel pedig imponálni számomra vonzó embereknek. Szeretném hogy megbecsüljenek, hogy úgy nézzenek rám mint aki tényleg vitte valamire. Na hát ez eddig nem sikerült, és bármi amivel eddig próbálkoztam ráhagytam, vagy meguntam vagy fursztrátlság. Sajnos nem igazán vagyok kitartó. Igen, és emiatt hajlamos is vagyok néha depresszióba esni mikor látok olyan nálam fiatalabb személyeket, akik elértek valamit amit én is nagyra tartok.

Na ezt az oldalamat nem szeretem.

2013. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye van a titok nevű vonzás törvénye, ami nálam úgy működik, hogy amibe nagyon sok energiát fektetek az direkt nem jön össze, ami jó amikor valami rossz dolgot akarok elkerülni, és akkor parázok, de végül megúszom, de ha valamire vágyok eléggé akadályoz. :D Szóval jó is, meg rossz is.
2013. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Én mindent utálok az életemben, az embereket, magamat a szüleimet, az egész életemet. 10/F
2013. máj. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok elírtam a koromat 22/F
2013. máj. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt szeretem, hogy később biztos jobb lesz, mert most nem jó... :/


20f

2013. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sok mindent szeretek, és sok mindent nem. :D

Egyetértek kettessel. Én próbálok nem beállni a mókuskerékbe, és habár szegény vagyok, az álmomnak élek. És inkább élek, mint nem, ha eljön az ideje, úgyis meghalok, addig ki akarom élvezni, még ha nem is teszek semmit, csak nézem a felhőket és álmodozom.

2013. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!