Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék hogy ne legyen...

Mit tehetnék hogy ne legyen ilyen visszahúzódó és félénk?

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok ha ismeretlen emberekkel kell találkoznom, nem tudom mit mondjak neki vagy hogy miről beszélgessek vele. Nem vagyok nagyszájú, de idő kell míg feloldódok egy ismeretlen ember társaságában. Mit tehetnék hogy közvetlenül tudjak beszélgetni az emberekkel?
2013. máj. 10. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen voltam én is, de figyi legközelebb amikor oda kerülsz legyél laza, ne foglalkozz, hogy mit gondolnak rólad, kicsit változtasd meg a fejedben lévő gondolatokat.. végülis te is csak egy ember vagy ott a 30 emberből, nem minden igyelem rád hárul ! Túlparázza az emebr a dolgot, és lehet hogy pont ezt veszik észre ! Legközeleb próbálj meg te lépni elsőnek, odamenni, és ismerkedni, nincs mitől félni, ne érezd azt, hogy "juj most mindjárt oda kell menni is beszélgetni, jaj megesznek !!!" Hanem gondold azt, hogy na !! Itt egy lehetőség, új embereket ismerhetek meg ! Kérdezz mindenféle hülyeséget, pl: mi nevük, hová járnak iskolába, kérdezd meg sportolnak-e stb... de csak lazán, nem kell parázni közben ! Maximum visszakérdeznek, és elmondod te is ! :D Akkor kialakul egy beszélgetés ! Vagy ha olyan társaságba mész előtte ihatsz 1 felest, az is old valamennyire, és járj több társaságba, és akkor könyebben fog ez menni ! Legyen egy kis önbizalmas, és fejben döntsd el, hogy "nincs mitől félnem" .
2013. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen és neked ez segített v te is ezt alkalmaztad?
2013. máj. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!