Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha elkap az az...

Mit tegyek ha elkap az az érzés, hogy el akarok menni itthonról és soha többet nem akarok visszajönni?

Figyelt kérdés

És még komolyan is gondolom. Nem sz

eretek itthon lenni, és most amúgy is mélyponton vagyok. Jó lenne megszökni, csak megszabadulni ettöl az élettöl ami van. Tudom, hogy nem lenne jó a családnak- egyáltalán nem. De ha boldogtalan vagyok itt, akkor mégis mi mást tehetnék?

Ez tünik a legjobb megoldásnak, hogy eltünök.

Nem tudom, hogy mit csináljak ezzel az érzéssel. Tényleg menjek el? Vagy türjem tovább a szenvedést itthon?


2013. máj. 12. 22:53
 1/2 szántóvető ***** válasza:
bántanak otthon?kiskorú vagy?mehetsz intézetbe,ehhez jogod van.persze nem árt ha van valami célod ill. elképzelésed arról hogy miként szeretnél élni.
2013. máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj, és tűrj. Csinálj valamit amihez el kell otthonról menned, valami hobbit. Aztán egyből amikor dolgozol költözz el, valamennyi pénzt meg küldjél haza néha, vagy ne. Te a szüleidért bármit is hallottál nem vagy felelős. Te majd csak a gyermekeidért leszel felelős. A szülőknek hálásnak kell lenni, hogy adták az életet, és a leckét az életre, ami vagy követendő, vagy nem. A rossz példa is egy példa.
2013. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!