Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy esetleges természeti...

Egy esetleges természeti katasztrófa esetén a szeretetre méltó, aranyos kutyádat, macskádat, egyéb háziállatodat mentenéd, vagy a gonosztevő, aljas embertársadat, akiről tudod, hogy végtelenül rosszindulatú és kíméletlen személyiség?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 14:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen az állatot.
2013. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
79%
ebben az esetben biztos az állatot.
2013. máj. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 julianna24 válasza:
79%
A kutyamat,meg a csaladomat
2013. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 izomszörp válasza:
43%

Vér nem válik vízzé!

Egyértelmű, az állatokat legyen akár egy hangyafarm!!!!

2013. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%

Nyugodtan lepontozhattok, de én többre nézek egy hűséges,védtelen állatot, akiért mi emberek vagyunk a felelősek, mint egy olyan embert, akiben fikarcnyi emberség sincs.

Gondolkodás nélkül az állatot menteném ki!

2013. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

Ez egy olyan kérdés, mint ha azt kérdeznéd: Kit verjek agyon? Az állatkínzót, vagy egy ártatlan kiskutyát?

Mentsd az állatot, de egy emberélet sem ér keveset, még ha a legg**ibb emberről is van szó. Elsősorban a kutyát, ezekután pedig azt az embert. Ha tényleg olyan, mint amilyennek leírtad, ne a körülményekre figyelj, csak arra, hogy valahogy túlélje, és kész.

2013. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

16.


Azért a kettő nem ugyanaz. Te agyonvernéd bármelyiket is, ha tudnád, hogy veszélyben vannak? Aligha tartom valószínűnek. :-(

2013. máj. 19. 22:51
 18/25 A kérdező kommentje:
Természetesen a agyonverésre és a megmentésre gondoltam, amikor azt írtam, hogy a kettő nem ugyanaz.
2013. máj. 19. 22:57
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ, kinek a húsa tart tovább.
2013. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy ember van körülöttem, és az gonosz, aljas, akkor egyértelmű hogy a kutyámat. viszont ha pl. a párom van ott, akkor valahogy biztos úgy rendezem, hogy mind a kettejüket tudjam menteni. pl mondjuk megfogja a párom az ölébe a kutyát.. de ha egy gonosz emberrel vagyok együtt, aki másoknak csak árt, akkor csak akkor mentem, ha nincs más akit menthetek, és nem kockáztatom a saját életem vele.
2013. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!