Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy nem...

Hogy dolgozzam fel, hogy nem vagyok mindenben a legjobb?

Figyelt kérdés
Ma előrehozottan középszintű földrajz érettségit írtam-10.-es vagyok- és eléggé elrontottam, valószínűleg több, mint 30 pontot veszítettem, így max. pontos szóbelivel sincs esélyem az ötösre... Nagyon maximalista vagyok, mindig igyekeztem a legjobban teljesíteni, most is a meggondolatlanságom miatt veszítettem sok pontot. Teljesen ki vagyok akadva, a szívem is nagyon hevesen ver. :/
2013. máj. 15. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
részvétem... de ennek a kérdésne nem ebben a kategóriában van a helye
2013. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez am nem igen jó kategória.. de mért akarsz a legjobb lenni ?
2013. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Üdv a halandók között! :)
2013. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
de szar lehet már neked...
2013. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet újraírni 2 év múlva? Úgy tudom, hogy megoldható.
2013. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nőj fel!
2013. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pont ma akartam kiírni ezt a kérdést, csak nem ezzel a szöveggel


teljesen fölöslegesnek is érzem magam emiatt

2013. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sz@rni rá.

Ezt ha megtanulod,akkor szinte mindenhol használhatod :D

2013. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

no offense, de ha igazi maximalista lennél, akkor nem középszintűt írtál volna. (és nem is feltétlenül földrajzból, hacsak nem az kell a továbbtanulásodhoz)


fogadd el, hogy nem vagy maximalista. ez még nem jelenti azt, hogy nem teszel meg mindent a céljaidért. pont ez a lényeg, a célodat kell elérned. ha az megvan, akkor teljesen mindegy hogy tudtál-e volna még jobban teljesíteni. pl itt van ez a föci érettségi. gyanítom annyi a célod egy középszintű föciérettségivel, hogy később egyel kevesebb tárgyból kelljen egyszerre érettségizni. és ha most nem lesz 5-ös, csak 4-es attól még ugyanúgy elérted vele a célod.

(lehet hogy hülyeséget mondok, és ezzel akarsz továbbtanulni. én csak a többségből indulok ki)

2013. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!