Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok viselkedni?

Figyelt kérdés
Azért hogy a középpontban lehessek bármekkora hülyeséget képes vagyok megcsinálni mert imádom ha rám figyelnek. Nem tudom miért de élvezem. Órán nem bírok 5 percig se nyugodtan lenni mert pörgök egész nap eleinte a tanárok kiabáltak velem de már megszokták hogy hülye vagyok. Kétszer próbáltam hogy nem szólok bele semmibe de majdnem felrobbantam utána a dupláját beszéltem annak amennyit alapból szoktam. Miért?
2013. máj. 17. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nem vertek le egy qurva nagyot :D

amúgy nem lehet, hogy hiperaktív vagy? Koncentráció megy?Egy helyben ülés?

2013. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek, engem iszonyatosan idegesít, ha valaki állandóan mondja a magáét, de ha visszafogja magát, kiderülhet, hogy értékes ember!

Adj egy kis energiát!:)

2013. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál még kocsmában péntek/szombat este. Járatod a szád, valaki beidegesedik rád, aztán úgy is azért megy oda hogy verekedhessen, lecsap párat, esetleg eltöri az orrod vagy az állkapcsod. Szerintem hatásos dolog a problémádra.
2013. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok sokáig egy helyben ülni. Órán is általában mindig felállok valami miatt és megyek egy kört :D figyelni is nehezen tudok

velem az a baj hogy beszélek de tök értelmetlen dolgokat vagy ha csendbe vagyok akkor mozgok össze vissza :D

2013. máj. 17. 20:45
 5/8 A kérdező kommentje:
kocsmába is járok de a legtöbb helyen szeretnek mert hangulatot csinálok
2013. máj. 17. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Jo hangulatot csinalsz...akkor te vagy A Jani??
2013. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te hiperaktív vagy..
2013. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sparr0w ***** válasza:
Szerintem semmi bajod csak ilyen vagy, ez nem betegség ne akard kezelni, én pont az ellentéte vagyok és sokszor idegesítenek a hozzád hasonlók, szóval higgy nekem nincs veled baj, csak nem fog mindenki megkedvelni.
2013. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!