Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon reménytelen vagyok?

Nagyon reménytelen vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves leszek, de még mindig csendes és visszahúzódó vagyok. Szerintem ez kb. 6.-os korom óta van, nagyon sokat szekáltak általánosban.. ha beszólt valaki nem mertem visszaszólni, de nem is tudtam volna mit. Voltak ott barátnőim, velük tudtam is sokat beszélgetni, de most középiskolában nincs olyan igazi barátnőm akivel tudnék rendesen beszélgetni. Az osztályból is kitagadva érzem magam, vannak olyanok akikkel még egyáltalán nem beszéltem, hívtak már csendes gyilkosnak is :D A beilleszkedés se ment soha, táborokba ezért ritkán jártam. Fiúkkal is nehezen megy az ismerkedés mert szép se vagyok, meg se bírok szólalni.. mondjuk találkoztam egy fiúval de csak fb-n beszéltünk és ő is azt mondta, hogy nagyon zavarja, hogy ilyen zárkozótt vagyok. Szóval szerintetek nagyon reménytelen vagyok? :D

2013. máj. 18. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd lesz fiú, ak így fog szeretni- nem fb-on, hanem élőben. Az önismeretet nagyon segíti, a túlzárkózottságot oldja sokszor a diák színjátszó kör. Esetleg ilyenre nem gondoltál? van a közeledben valahol?
2013. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
N
2013. máj. 18. 21:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs* :D
2013. máj. 18. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
ha van kedved beszelgetni, irj räm.Nem vagyok mär tini.
2013. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam így hogy nem mertem visszaszólni 9.-ben az idióta osztálytársaimnak. Aztán egy nyáron, eldöntöttem, hogy miért húzzam meg magam? Elhatároztam, mindenkinek visszapofázok! És így is lett! Eleinte meglepődtek, hogy kinyitottam a számat, ÉN... aztán nem fogtam ám vissza magam, ha felidegelt az egyik srác, engem nem érdekelt, odamentem hozzá, rárúgtam az asztalt, nekirúgtam a falnak vagy ilyenek, és úgy osztottam ki a p**csába őket.. Egy idő után már nem mertek hozzám szólni, elkezdtek tisztelni! Sőt, az a gyerek akivel ezt csináltam, még félni is elkezdett tőlem. Nem mert visszapofázni, és fordult a kocka, én oltottam, én cikiztem a gyereket! Azóta ilyen vagyok, azóta nem hagyom magam, azóta tisztelnek.. lány létemre.
2013. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!