Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem bírom elviselni a...

Miért nem bírom elviselni a kutyákat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kiráz tőlük a hideg. Főleg azoktól, amelyek nagyon túlbuzgóak, nyalogatnak, szagolnak, ugrálnak, futkároznak. Annyira irritál az érintésük, hogy összerezzenek, és ilyenkor legszívesebben beléjük rúgnék egyet. (Embertől sem bírom elviselni a hirtelen érintést, szóval biztos van valami bajom, csak nekik tudok szólni, hogy mondjuk ne ölelgessenek :) ) Nem félek tőlük, és tudom, hogy nem normális dolog ez, hogy ennyire utálom őket. Bántani nem bántanám őket, attól függetlenül, hogy elég kegyetlen gondolataim támadnak olyankor.

Kutyákkal csak ismerősöknél találkozom, macskám viszont van, és azt sem szoktam dédelgetni, meg simogatni, csak etetni, cserébe szerencsére ő sem dörgölőzik hozzám.


2013. máj. 24. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék én is a válaszokra.Ugyanazt érzem,mint a kérdést feltevő.Főleg vendégségben kegyetlen a helyzet, amikor a "házi kedvenc" rám ugrál,a fenekemet szagolgatja,

elől is nyalogat és a lábamon akar kielégülni.Undorító.

2013. máj. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon szeretem a kutyákat, bántani én sem tudnám őket, de egyszerűen idegesít, hogy nyáladzanak, meg megalázkodnak a gazdájuk előtt, aztán ha az egy rosszat mozdul, kettéharapja a torkát... Nem önálló állat, nem bír meglenni egyedül.
2013. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én tökéletesen megértem azokat az embereket akik nem tartanak igényt egy állat közeledésére. viszont azt nem értem meg ahogy próbáljátok megoldani illetve éppenséggel nem megoldani a problémát.


nem értem hogy miért nem a gazdát okoljátok ezért, illetve miért nem szóltok ilyen esetben a gazdának hogy legyen szíves ignorálni a kutyáját mert számotokra kellemetlen jelenség, illetve nem kötelességetek elviselni sem.


én kutyatulajdonos vagyok. lakásban élek a kutyámmal nem kis családdal. ahova rendszeresen járnak vendégek, a fiatalokhoz barátok, magántanárok. az én kutyám eleve engedély nélkül ki sem teszi a lábát a szobából és úgy sem hogy nyitva az ajtó. de még a családtagokat sem zaklatja egyáltalán engedély nélkül. utcán pedig abszolút semleges az emberek irányába. se nem barátkozós, se nem agresszív. egyszerűen elmegy mellettük és kész. nem más a titkom minthogy megneveltem a kutyám.


sajnos sokan képtelenek megnevelni a kutyájukat, de vannak olyanok is akik automatikusan azt hiszik mivel az ő kutyájuk cuki ezért bizonyosan mások számára is az. javaslom szóljatok a kutyatulajdonosnak.

2013. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!