Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti, hogy viselnétek az ilyen...

Ti, hogy viselnétek az ilyen életet?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell félig német vagyok mivel az anyukám német apukám magyar volt (elhunyt).Anyám egy pasi miatt költözött ide aki a nővérem és bátyám apjuk lett.A bátyámat elveszettem ami nagyon fáj az apukámra nem is emlékszem annyira kicsi voltam mikor elment . Mivel Magyarországon élek így itt csak 4 rokonom van összesen de a nővérem már elköltözött így maradt a két öcsém akivel nem lehet még komoly dologról beszélni . Mivel anyám nem nagyon törődött velem így eléggé vad életet éltem 14 és 15 korom közt . pia, fű, sex stb akkoriban ismertem meg a mostani barátomat(aki miatt kiszálltam minden rossz dologból) de akkor még nem volt felelősség érzetem és nem voltam tisztában a következmények súlyával, könnyedén vettem mindent és emiatt a hülye felfogásom miatt megcsaltam 2 szer.Először nem mondtam el neki de ahogy nőttem komolyodtam és rájöttem mekkora egy r*banc voltam és a lelkiismeretem miatt elmondtam neki azt hittem megver vagy ilyesmi megérdemeltem volna szerintem de helyette megbocsájtott és azt mondta megérti.Ekkor még rosszabb érzésem lett megkérdeztem miért nem hagy el és azt mondta, hogy majd ha egyszer szerelmes leszek megértem.Ezek után ő lett a mindenem és a világon mindennél jobban szeretem de azóta annyira rossz embernek érzem magam.Tudom mindenki követel hibákat de EKKORÁT?????Próbálok megváltozni mindenkit megértek azóta és nem nézek le senkit kivéve magamat. Ti mit tennétek a helyemben? És mi a véleményetek erről megbocsájthatóak a tetteim?

2013. máj. 25. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő megbocsájtott, te tanultál belőle... legyetek boldogok! ;)
2013. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Örülj neki h nem vert meg, és nem veszekedett! Megérti. Ilyen ember nagyon ritka, ha keresel is nagyon nehezen találhatsz ilyen embert, szóval szerintem örülj neki (nagyon) h nem hagyott ott... és tényleg szeret. (ezek szerint).
2013. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyiban hasonlítunk, hogy én most vagyok a te vad korszakodban. 15-16 között. Pia, fű, cigi már kipipálva és félek rossz vége lesz. Érzem én, hogy nem jó, de nem bírom abbahagyni ezt a sz@rok bele mindenbe stílust. Szerintem teljes mértékben megbocsájthatóak a tetteid. Voltál annyira erős, hogy képes voltál megváltozni. Az, hogy a barátod miatt mindezt, külön dicséret. Viszont valami hasonlóan érezhetek én is, néha undorodom magamtól. Remélem én is eljutok oda ahol te most vagy. ;)
2013. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. válaszoló Teljesen megértelek. Nekem az a szerencsém,hogy a barátom kihúzott minden rosszból és neki köszönhetően lett élet célom egy boldog család vele.. Talán neked is ezt kéne tenned keresni egy életcélt hiszen az a legrosszabb ebben az egészben,hogy ilyenkor az ember könnyen haszontalannak érezheti magát és ezért még inkább feladja azt a kicsi reményt is.
2013. máj. 26. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!